Forum   lamusa

lamusa

(7 wyników)
  • No to trzeba kupić na zapas, bo zwykłe termometry działają znacznie lepiej od tych elektronicznych zabawek
  • > Dziś telefon to minikomputer łączący nas z internetem. Radziłbym sprawdzić znaczenie słowa [i]minikomputer[/i], choćby w Wikipedii, skoro już z niej Autor korzystał, zwłaszcza cytując ten fragment o rybakach.
  • Ale propaganda. Szkoda że dziennikarze nie dopytali się w GUS-ie czy spadek umów terminowych o 12 tys. to efekt zawarcia w to miejsce umów na czasz nieokreślony, czy po prostu nie przedłuzono 12 tys. pracowników umów na czas określony. Propaganda liberałów żeby pokazac ze jest coraz lepiej w kraju nad Wisłą. Podobnie było z obietnica że Polacy będą wracać z zagranicy. Tylko juz nie dodał Tusku, że będą wracać nie dlatego że w kraju będzie coraz lepiej, ale dlatego,że jego rząd sztucznie wzmoc...
  • Tytuł artykułu jest bardzo mylący. Napęd hybrydowy (co zresztą wynika z tekstu) składa się de facto z dwóch silników: elektrycznego i spalinowego. A zatem nawet gdyby wszystkie auta miały napęd hybrydowy, wcale by to nie oznaczało, że silniki spalinowe odeszły do lamusa! Pozdr
  • Pomysł odejścia od czeków to idiotyzm. W sezonie, w małych miejscowościach turystycznych, np. nad morzem czy w górach, na jeden bankomat przypada 10 tysięcy posiadaczy kart, chcących podjąć gotówkę. Kolejki do bankomatów przypominają czasy Gierka czy Jaruzelskiego. Czy pomyślano o budowie sezonowych bankomatów?
  • A co wtym dziwnego, przecież telewizja sama się wykańcza - emitujac praktycznie tylko reklamy i gadające głowy i to głównie bzdety !! Kiedyś był kanał Polsatu, ktory jakoś się oglądało a teraz 90% reklam a reszta to debilny BAR !!! Więc co można zrobić, tylko nacisnąć czerwony przycisk na pilocie a telewizor wyrzucic przez okno.
  • "Użytkownicy odtwarzaczy MP3 dzielą się na dwie grupy: zwolenników rozwiązań opartych o pamięci flash i dyski twarde." A odtwarzacze CD MP3? Płyta CD to ani flash, ani dysk twardy, a odtwarzacze tego typu są chyba najlepszym rozwiązaniem.
Pokaż wątki z forum:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?