Forum Gospodarka ODZIEŻ UŻYWANA
ZMIEŃ
    lokalizacji

  lokalizacji

  (4 wyniki)
  • Szanowni klienci Informujemy o nowej lokalizacji naszej hurtowni w Oleśnicy: Oleśnica ul. Północna 2b Firma "Hapiko" zaprasza nasza strona internetowa : www.hurtodziezy.pl tel.608670341, 604187647 i do samej hurtowni , która jest czynna w godz 8.00-16.00 ..0717255410 Informujemy , że w naszej hurtowni Sami wybieracie towar i bierzecie tylko to co Wam się podoba--cena za kg 20 zł netto ZAPRASZAMY
  • Intersuje mnie kwestia , która nie była na tym forum poruszana ,a jest nieco delikatna czyli utargi w miarę funkcjonujacego sklepu z odzieżą uzywaną. Zapraszam oczywiście anonimowo do przdstawienia swoich doswiadczeń na tym polu. Czy mógłby ktoś napisać jak powinno szablonowo wygladać utargi w takim sklepie aby wszystko się zazębiało.Co tydzień dostawa,sklep 110m2,towar skandynawia.Dzień dostawy?,2 dzień,3 dzień, 4 dzień itd.
  • Bardzo proszę o pomoc!Od roku mam sklep i dotychczas kupowałam towar który był przywożony z Anglii z sortowni, która sie nazywa lmb.Charakterystyczne logo ,które również widniało na workach jutowych,towar jakości cream.Czy zna może ktoś hurtownię, która by współpracowała z tą sortownią .Z góry dziękuję!
  • CENA ZA Francuski NIESORT 15 Zł za KILOGRAM . warszawa
  Pokaż wątki z forum:

  Nie pamiętasz hasła

  lub ?

   

  Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się