Forum   mbank

mbank

(48 wyników)
  • Mam konto w mbanku, tam też kupuję fundusze, ale zaczęłam mieć wątpliwości tego typu, że mbank nie ma swojej siedziby, zeby w razie wątpiliwości pogadać z żywym człowiekiem. A co by się stało gdyby pewnego dnia pod numerem telefonu mbanku odezwał się ktoś inny, bo mbank nagle zniknął. To wtedy tracę wszystkie pieniądze ? A gdyby na ich stronie internetowej nagle pojawiła sie inna strona ? Takie myśli zaczęły mi przychodzić do głowy, bo dla mnie jest to wszystko zbyt wirtualne.
  • witam kilka miesięcy temu kupiłem sobie jednostki w dwóch funduszach (agresywny i zrównoważony) poprzez SFI mbank. teraz te jednostki są trochę droższe ale chciałbym te agresywne sprzedać i kupić jakiś zrównoważony lub pieniężny. czy faktycznie nie zapłacę po drodze jakiejś prowizji?
  • Czy nadal jest ta promocja na kredyt we frankach, z wzieciem i uzywaniem karty kredytowej i przelewaniem pensji na konto ?
  • Witam. Zachęcam do rejestracji i zarabiania pieniędzy w n/w firmach sponsorowanych przez zagranicznych inwestorów: www.cpmprofit.com/?ref=sawalek www.mbank.net.pl/1452 www.bux.to/?r=sawalek Gorąco polecam, są to firmy rzetelne i 100% wypłacalne. Pozdrawiam.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się