Forum   meldunki

meldunki

(8 wyników)
  • Jeśli ktoś jest zadłużony a zamelduję się u kogoś to czy istnieje możliwość że zabiorą te mieszkanie właścicielom na poczet długów?
  • Witam, chciał bym się dowiedzieć czy w przypadku gdy jestem zameldowany na stałe w mieszkaniu moich rodziców ale tam nie mieszkam od 6 lat i posiadam meldunek tymczasowy (w mieszkaniu które wynajmuję) to czy w takim wypadku odpowiadam za długi moich rodziców z tytułu zadłużenia za mieszkanie oraz media. Dodam że lokal w którym mieszkają moi rodzice jest własnością PKP jest to mieszkanie lokatorskie. Bardzo proszę o odpowiedź ponieważ wisi nade mną groźba spłaty długów rodziców z czym ...
  • W ubiegłym roku sprzedałam mieszkanie, przez 2 miesiace bylam zameldowana u rodziców, a teraz już mam meldunek jak trzeba w nowym mieszkaniu. Pytanie, gdzie wysyłam PIT'a ? Do US, do którego należałam w 2004 czy do tego, do którego należę teraz? Dodam, że razem z PIT'em będę wysyłała formularz aktualizujący dane.
  • witam serdecznie .mam problem sytuacja wyglada nastepujaco moj byly chlopak wzial providenta na moj adres zamieszkania nie majac tutaj stałego meldunku ja bylam w pracy i o niczym nie wiedzialam . zadnej pozyczki mu nie podpisywalam .Minelo juz ponad 2 lata a on nie splacal tej pozyczki teraz przyszlo wezwanie przed sadowe do zaplaty tek kwoty na moj adres ale na jego nazwisko . dodam ze on tu nie przebywa od ponad 2 lat nigdy nie mial tu meldunku ja mu niczego nie poswiadczalam i ni...
  • Baza, dzieciaki, baza ... baza z początku 2009 r. jest mikroskopijna, stymulusy zaczęły działać kilka miesięcy później i jeszcze trwają. Porównywanie obecnej produkcji do I kwartału 2009 jest bezsensowne.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się