Forum   michał wojtczak

michał wojtczak

(5 wyników)
  • Prąd z bawełny  Marcin Kącki 08-02-2005, ostatnia aktualizacja 07-02-2005 20:04 Zakłady energetyczne dały 25 mln zł byłemu politykowi, by zarabiał dla nich, obracając tym kapitałem. Polityk zarobił, elektrownie nie. Ich pieniądze poszły m.in. uprawę bawełny w Kazachstanie. Od siedmiu lat 12 zakładów energetycznych i elektrociepłowni utrzymuje przy życiu Polski Fundusz Kapitałowy i jej spółki-córki. Zakłady zrzuciły się po 2 mln zł. PFK miał zarabiać na intratnych inwestycjach. ...
  • Dziekuje za ten artykul i zglaszam oficjalny wniosek o kanonizajce tego goscia. Zawsze przy korycie i nigdy zadnej lapowki zadnego gestu a tu inni robili taka kase. To znaczy on tez ale tak uczciwie no niewinnie nawet no mozna powiedziec taka pierwsza jedyna dziewica III RP... nie moge lzy mam w oczach teraz ze smiechu. Ku chwale ojczyzny panie Michale.
  • Wojtczak z Torunia czy może być senatorem?? wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80271,6582753,Sejm__Osoby_skazane_nie_moga_kandydowac_do_parlamentu.html Ma na swoim koncie wyrok skazujący.
  • Brzmi niesamowicie, historia jak na film, pytanie tylko czy to co opisane jest w pełni prawdziwe, mam nadzieję, że tak.
  • Sezon na polityczne powroty z trupiarni AWS UW rozpoczyna sie. Najpierw Wyrowiński teraz Wojtczak, jutro Janiszewski, Strześniewski, Grześkowiak. Platforma stacza sie po równi pochyłej.
Pokaż wątki z forum:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?