Forum   rostowski

rostowski

(143 wyniki)
 • Przeciez to bylo tylko pi razy drzwi, a Rostowski wzial to zupelnie powaznie.
 • Naprawdę? i tego, "praca będzie się opłacać"? www.youtube.com/watch?v=kf-Syd-M-WA
 • Poziom niepewności odnośnie gospodarki europejskiej nie jest wysoki. Problemy finansów publicznych w Polsce determinuje jednak polityka finansowa z ostatnich kilkunastu lat, m.in. wejście w procedurę nadmiernego deficytu i podniesienie poziomu długu publicznego ("specjaliści" z długu publicznego głosili tezy S. Tymińskiego, lansowali kierunek grecki, itp. teorie). Istotne znaczenie ma fakt, iż "zniszczono koncepcje" optymalizacji długu i zmarnowano środki międzynarodowe na podniesienie efekty...
 • Gadu, gadu, a krach w Polsce już blisko - bo w październiku: na-plus.blogspot.com/2011/09/krach-nadejdzie-w-pazdzierniku.html
 • Tak się dzieje, jak spotka się mądry z młodym
 • Czytam i czytam i nie mogę się doczytać. Same obawy, zapewnienie, że nie jest tak źle... A to przecież chyba dobrze, że złotówka nisko, bo eksportować się opłaci jak cholera! Można ciut cenę obniżyć i wykosić jakichś Szwajcarów, czy Niemców na międzynarodowym rynku.
 • Ten facet to kompletny Dyzio marzyciel. Zobaczycie co będzie gadał za kilka miesięcy.
 • ROTFL, nie wiem jak innych, ale jedyny wariant budżetu jaki by mi robił różnicę, to wariant bez Rostowskiego, a wszelkie pozostałe warianty, niezależnie od ich liczby, oraz jakie różnice pomiędzy nimi uznał za stosowne zauważyć czy też utworzyć p. Rostowski - uznaję za jeden i ten sam szambowaty wariant. Innymi słowy, w gruncie rzeczy, "XYZ wariantów" nie oznacza dla mnie KOMPLETNIE nic poza "wariant z Rostowskim"
 • Absolutnie nie wierzę Rostowskiemu, Tuskowi i wogóle całemu rządowi. Tusk i rząd przez 3 lata lenili się, grali w piłkę a dziura budżetowa rosła. Teraz jest tuż przed wyborami parlamentarnymi i Tusk nie zaryzykuje żadnych reform finansów państwa bo boi się o słupki w sondażach a tym samym i wyniku w wyborach. Dlatego rząd woli sięgnąć po pieniądze Polaków na załatanie dziury budżetowej.
 • Rostowski zaciskaj pasa ale najpierw zlikwiduj 50 % koszty uzyskania przychodu dla dziennikarzy i urzędasów za " odczyty"
 • W rozmowie z Olejnik Rostowski stwierdził że wpłat pieniędzy do OFE powoduje wzrost zadłużenia publicznego bo OFE wykupuje obligacje Skarbu Państwa. Gdy zaś pieniądze trafią do ZUS do zadłużenie nie będzie wzrastać bo OFE już nie będzie wykupować obligacji .Za przeproszeniem - jeżeli takie jest rozumowanie ministra to z góry zakłada że pieniądze które zamiast do OFE wpłacę do ZUSu nie podlegają zwrotowi !!! Skarb Państwa zamiast pozyskać pieniądze z obligacji weźmie sobie nasze składki ! - we...
 • Niech pan minister powie kto - personalnie - oszukał społeczeństwo? Zawsze winni są jacyś UFO-ludkowie. To nie my- to inni. A więc, konkretnie , kto za to odpowiada?
 • No to nasz Jacuś dał do pieca z rana. Będzie WOJNA w EUROPIE. Przegiął? Trochę racji w tym i jest, zamieszanie będzie kosmiczne, ale czy doprowadzi do wojny? "na plus" blog na-plus.blogspot.com
 • Wszystko fajnie i na pewno duzo dobrej roboty tu zostalo zrobione. Ja bym tylko postulowal, zeby w imie zrownowazonego budzetu, ktory jest chwalebnym celem, nie zapominac o fundamentach wzrostu. Przede wszystkim kiepska sytuacja w sprawie zlobkow i przedszkoli wola o pomste do nieba!!! Nie moze tak byc, ze w okresie wakacji te placowki nie funkcjonuja! Nie moze tak byc, ze w normalne dni funkcjonuja do 16... To absurd! Panstwo musi zapewnic opieke nad dziecmi od 8-18.... ...
 • to dopiero przyklad rostomanii: "Jak mówił, Polska ma trzeci z najniższych w UE wzrost długu publicznego w relacji do PKB, po Szwecji i Węgrzech, jeżeli (aby uzyskać porównywalne dane) odjąć od wzrostu i długu środki składane w OFE". CZYLI jak jest w koncu, zgodnie ze standardami UE srodki na OFE powoiekszyly dlug publiczny, czy tez wszystko jest ok, tylko w kasie brak jakies 130 mld zl.
 • Rostowski dobrze mówi, koszty ponosić powinni wszyscy, rolnicy , górnicy , związkowcy ,politycy, mundurowi, ci w ornatach , wszelkiej maści prawnicy i bankowcy, jednym słowem wszyscy bez wyjątku, adekwatnie do możliwości dojenia budżetu.
 • [b]"Wujek Merkel [/b]nie starczy na całą Europę" Zmieniła płeć, czy Rostowski to taki seksistowski maczo, nijak nie pasujący do Zachodniej Europy. To co w Polsce jest akceptowaną normą, że kobiety stają się chłopami (nie lekarką, a lekarzem, nie dyrektorką, a dyrektorem itd.) to w Niemczech uznano by - w najlepszym razie - za nieznajomość norm językowych.
 • Już naprawdę nie wiem, co chłopcy kombinują.
 • I co teraz zrobi rząd? Może jakieś cięcia w budżetówce?
 • O co chodzi w sprawie OFE?????? Chodzi o RATOWANIE PAŃSTWA - BANKRUTA GOSPODARCZEGO!!!!!!! i jest to JEDYNY powód do tzw. reformy OFE. Wie o tym Rostowski ale cicho siedzi aby nie wywoływać PANIKI, nie wie , jak zwykle, pośmiewisko polskiej "nauki/ UW 400 miejsce na liście najlepszych uczelni świata/ niejaki "profesor" balcerowicz.
Pokaż wątki z forum:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?