Forum   styl życia

styl życia

(7 wyników)
  • i tak grube baby będą siedziały przed telewizorem objadając się naleśnikami i chipsami. A na 2 tygodnie przed urlopem będą pić ocet i się głodzić. Durna rasa.
  • w telewizji jest wiele programów poświęconych zdrowemu trybowi życia, tylko że teoria jedno a praktyka drugie. Ciężko zmienić stare przyzwyczajenia, a zwłaszcza te żywieniowe.
  • Pisze to ku przestrodze innych dziewczyn. Moze kogoś to w jakiś sposób uratuje przez błędem. Ostatnie kilkanaście dni przeżyłam w stresie ze jestem w ciąży. Spóźniał mi się okres a strach przed niechcianą ciążą paraliżował mnie przed zrobieniem testu. To byłaby ogromna zyciowa pomyłka. Paraliżowała mnie myśl o dziecku - bo nie z nim (nie jesteśmy formalnie razem), nie teraz. Właściwie byłabym zdana tylko na siebie w tej ciązy i macierzyństwie. To był ogromny ciężar. I nie dlatego ...
  • Przecież to jest oczywiste! Nie na darmo zdrowy styl życia nazywa się zdrowym stylem życia a nie na przykład rakotwórczym stylem życia ;>. Niebawem amerykańscy naukowcy będą potwierdzać geometrię koła ;D. W każdym bądź razie - to co odkryłem u siebie od kiedy zacząłem w miarę zdrowo się odżywiać i uprawiać sporty (choć jestem młodą, bo dopiero 23 letnią osobą): *Codziennie mam świetne samopoczucie *Przestały mnie dopadać jakieś choróbska dziwne takie jak grypa, angina, przeziębieni...
  • I znowu ja:) Mam problem z dobrym wychowaniem, nie zawsze wiem co należy zrobić, jak trzeba się zachować. Mój eks napisał mi o swoich problemach zdrowotnych, z tego co pisze to powinien mieć operację (nie chce się jej poddać, chyba że będzie konający, albo kompletnie pijany), i chemię. Czy wypada mu napisać że jego stan zdrowia to konsekwencja stylu życia i byłoby dziwne gdyby było inaczej, czy może pominąć to milczeniem i go bardziej nie dołować ?
Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się