Forum   urologia

urologia

(5 wyników)
  • Czekamy na pierwszą wizyte w poradni urologicznej w CZDZ czy któraś z mam leczy tam swoje dziecko , u kogo i jakie są wswze wrażenia
  • Czy homeopatia może pomóc w tej chorobie.Czy szukac lekarza, czy dać sobie spokój i żyć z pieluchą i obawą ze za chwile wszystko przemoknie.
  • Witam, mój synek ma spodziectwo, wprawdzie w opisie forum nie ma tego słowa ale zastanawiam się czy ta wada tutaj "pasuje". Dorianek będzie miał operację ale nie wiem jeszcze kiedy i gdzie, celuję na razie w CZD w Wawie, bo dwóch lekarzy mnie tam wysyła. Ktoś mi powiedział ze na tamtejszym oddziale nie można być 24 godziny z dzieckiem, a ja nie dopuszczam nawet takiej możliwości, na takim forum na pewno orientujecie się w tych sprawach, więc bardzo prosze o uświadomienie mnie. Pozdr...
  • Cześć dziewczyny próbuję jeszcze na tym forum, szukam dobrego urologa dziecięcego we Wrocławiu, takiego którego mogłybyście polecić.
  • Witajcie Jesli jest ktoś z Wrocka z urologicznymi problemami, kto niejednego juz urologa schodził, to może pomoze mi i da namiary na konkretnego lekarza? Ja już byłam u trzech i jest tragedia - rzeczywiście urologia w Polsce kuleje, kasę trzepią jak trzeba, a głupiego zapalenia pęcherza nikt nie potrafi wyleczyć...:(( Dlatego proszę o namiary na jakiegoś sprawdzonego doktorka, który rzeczywiście już komus pomógł...Z góry dzięki :)
Pokaż wątki z forum:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?