Forum Sport Piłka nożna
ZMIEŃ
      widzew

widzew

(44 wyniki)
    • oburzenie wlasciciela widzewa ze POlonia dostala licencje to jest absurd koles puknij sie w glowe za ta korupcje co ty sobie myslisz ze ma wam to ujsc plazem bo biedna Polonia jest poszkodowana jestemy biednym klubem a w esktrakalsie utrzymalismy sie fer a nie odezwij sie do swojego sumienia burzuju;/
    • Łks od 12lat nie potrafi wygrać meczu derbowego z Widzewem czy Łks jest naprawde taki słaby a Widzew taki dobry czy po prostu Łks ma kiepskich kibiców którzy nie potrafią zmobilizować swojej drużyny do walki w meczu derbowym wkońcu Widzew ma najlepszych kibiców przedewszystkim w Łodzi!!!
    • Warszawa zawsze z Widzewem. Czekamy na I ligę!
    • jeszce daleko do konca, ale Widzew coraz blizej. dodam ze ciesze sie bardzo.
    • hehe, czysty numer w biały dzień, wszystko jest ok
    • Będzie I liga!!! Forza WIDZEW!!!
    • BOSKI WIDZEWEK.jak ja go kocham. Nasze Miejsce jest w LM.Czekamy.
    • Dwa tytuły Mistrza i Liga Mistrzów,a koniec 2 liga i prawie bankructwo.Wstydź się pawelec,bo w tym klubie nie powinieneś być nawet porządkowym.....
    • boze... znow mozna powiedziec "a to Polska wlasnie?"... Boniek ma kase.. te proste formy to wiedza... i zwyczajnie oczekują, ze Zibi napakuje im kieszenie tysiacami euro.. Wtedy łaskawie oddadza klub, ktory zadluzyli i zniszczyli bosko... tak trzymac ale... zapomnialem, przeciez oni to wszystko charytatywnie i dla klubu robią... :-) to gorsze od afery barazowej i pilkarskiego pokera razem wzietych
    • Brawa dla Widzewa. Czekamy na ŁKS! Pozdro.
    • Widzew jest juz jedna noga w 2 lidze nie licze na cuda bo nic nie napawa optymizmem w klubie przed runda wiosenna.To bedzie upadek nie tylko Widzewa ale calej lodzkiej pilki bo czy ktos wierzy aby w 2 lidze utrzymal sie Lks? Komu kibice Rts-u beda zawdzieczac degradacje?Dla mnie nie ulega watpliwosci, iz glowna osoba odpowiedzialna za zaistniala sytuacje jest Andrzej Grajewski pewnie w czewrcu pan G.powie, ze wszystko przez Czesnego a on chcial pomoc Widzewowi lecz prawda jest t...
    • WIDZEW WIDZEW LODZKI WIDZEW !!!!!!!!
    • A dlaczego mnie nie ma na liście życzeń rządzącego polską piłką?
    • Nie wiem jak to sie dzieje, że Łodzianie nie boją się pójść na mecz Widzewa. Któryś raz już debile (bo jak inaczej ich nazwać) wywołali zadymę na meczu z Legią. Jestem kibicem piłkarskim i bardzo się cieszę, że mój klub nie ma takich kibiców jak Widzew. STOP Debilizowi !!!!!
    • W niedzielę trzy punkty!!!!Mam taką nadzieję.....
    • Widzew Przeżywa teraz trudne chwile wię dopingujmy go jeszce go bardziej!!! Bądzmy z nim na dobre i na złe!!!
    • Pare dni temu zamiescilem polemike z Panem Sarzalom. Dlaczego zniknela? Czyzba zadzialala cenzura? Moze teraz wejdzie? Na co choruje J. Sarzało? Na co choruje? Na to samo, co Jan T., (nie chcę wymieniać nazwiska jeszcze-nie-skazanego za korupcję, do której się przyznał, bo przecież – jak niedawno napisał z właściwym sobie wdziękiem: „korupcja nie ulega przedawnieniu, jak ludobójstwo”). Choruje na jedną najgłupszych przypadłości – patologiczną niechęć do ...
    • Oby Piotrek okazał się zawodnikiem do grania,a nie dopiero do ogrywania w II ligowej piłce, inaczej wcale nasz kłopot nie zostanie rozwiązany:/ Niestety,ale narazie sądując po wynikach,w sparingach naszych i bezpośrednich rywali nie jestem zbyt optymistycznie nastawiony... Obyśmy w derbach byli w stanie zagrać równorzędnie z ŁKS, bo oni chcą wejść na poważnie... Ale i tak wierzę w WIDZEWek!!!:D TYLKO WIDZEW!!!
    • Akoto? A kto to?
    • Cała Polska w Cieniu Śląska.Zapraszamy wszystkich kibiców na kolejne spotkania Dumy Dolnego Śląska na Oporowskiej.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się