Forum   zegar

zegar

(3 wyniki)
  • Dwa dni płaczu. Wahadło zmienia położenie. Dzień hipomanii. Wahadło zmienia położenie. Płacz- depresja. Wesołość- hipomania. I tak w kółko. Cholery można dostać z tymi wahaniami nastroju. A pisałam już, że nie chcę normalności??? A czy teraz chcę? A któż odgadnie kobietę? Zwłaszcza mnie ;-) Ciężko mnie zadowolić, oj ciężko. Akceptacja choroby...Jest ktośna tym forum, kto w pełni, w 100 % akceptuje to, że choruje na ChAD? JAK to zrobić?
  • Niedługo miną 2 lata odkąd mój zegar ścienny zatrzymał się. Codziennie na niego patrze i myśle sobie "trzeba w końcu go nastawić" i codziennie odkładam to na później. No bo trzeba znaleść baterie, wejść na stołek wsadzić baterie, sprawdzić która jest godzina, nastawić go, zejść ze stołka. Zatrzmałem się jak mój zegar. W pół do! Ciągle w pół do!
  • Spotkaliśmy się dzisiaj w gronie skromnym, acz zacnym, pogadaliśmy i umówiliśmy się na przyszłość na wtorek na szóstą. Powodem były niedomogi czasowe jednego z realistów, konkretnie: moje. Real był, jest i będzie (jak narazie) Do zobaczenia!!
Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się