Gość: kuki
IP: 212.160.155.*
28.05.02, 19:49
droga b a c h o!
Ustaw sobie ten adres (patrz ponizej) jako strone startowa. Albo;
przestan naciagac swojego pracodawce na dodatkowe koszta zwiazane z
twoim "sypaniem /.../postow" na tym forum (nie chce zakladac "miedzy innymi"),
i jezeli pracujesz umyslowo zajmij sie praca , w przeciwnym razie rob co chcesz.
P.S. Prosze.
www.gazeta.pl/alfa/home.jsp?dzial=0511&forum=TOWARZYSKIE