Dodaj do ulubionych

SMS EXPRESS

IP: 212.160.155.* 28.05.02, 19:49
droga b a c h o!

Ustaw sobie ten adres (patrz ponizej) jako strone startowa. Albo;
przestan naciagac swojego pracodawce na dodatkowe koszta zwiazane z
twoim "sypaniem /.../postow" na tym forum (nie chce zakladac "miedzy innymi"),
i jezeli pracujesz umyslowo zajmij sie praca , w przeciwnym razie rob co chcesz.

P.S. Prosze.

www.gazeta.pl/alfa/home.jsp?dzial=0511&forum=TOWARZYSKIE
Obserwuj wątek
    • b_a_c_h_a Re: SMS EXPRESS 29.05.02, 08:26
      masz @
      • vwdoka Re: SMS EXPRESS 29.05.02, 12:00
        Co się z Wami porobiło???
        Pozdrawiam,
        vwdoka
        • Gość: kuki Re: SMS EXPRESS IP: 212.160.155.* 29.05.02, 15:45
          no to sobie pogadalismy.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka