natyde
28.09.04, 13:50
Czy wy juz tez macie serdecznie dosc??Bo ja mam takie wrazenie ze te studia
nigdy sie nie skoncza..Czekamy wlasnie na wyniki egzaminu z biochemii i nawt
nie wiemy czy bedziemy na cholernym 3 roku...Pozdrawiam skrajnie
wycienczonych..