Dodaj do ulubionych

AM-Poznan=MASAKRA

28.09.04, 13:50
Czy wy juz tez macie serdecznie dosc??Bo ja mam takie wrazenie ze te studia
nigdy sie nie skoncza..Czekamy wlasnie na wyniki egzaminu z biochemii i nawt
nie wiemy czy bedziemy na cholernym 3 roku...Pozdrawiam skrajnie
wycienczonych..
Obserwuj wątek
    • kris73 Re: AM-Poznan=MASAKRA 30.09.04, 13:11
      Skończą sie, skończą... nawet nie zauważysz kiedy. Na pewno zdałas, anatomia
      jak mniemam, juz za Tobą? (a kto teraz szefuje katedrze biochemii, nadal
      niesmiertelna Halinka?) Zapewniam Cię ze dalej studiuje się przyjemniej.
      Korzystaj poki czas, po studiach nie jest już tak różowo, wiem co mowie...
      Pozdrawiam

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka