Forum Dom Dom
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

Pościel wełniana

06.02.13, 11:34
    Co sądzicie o zakupie kompletu pościeli z wełny owczej? .Czy ktoś kupował i jakie są wasze opinie.
    Obserwuj wątek
      • kosmotynka Re: Pościel wełniana 06.02.13, 19:41
        Szczerze powiedziawszy zastanawiałam się nad zakupem wełnianej pościeli ale cena jest porażająca nawet po przecenie, a znajomi mówili, że nie odczuwają jakiejś wielkiej różnicy, więc uznałam, że szkoda mi pieniędzy :]
      • kasienia-0 Re: Pościel wełniana 29.05.13, 10:32
        POście wełnianą mam juz trzeci rok niemieckiej firmy Fan z bio wełny kaszmirskiej, jest naprawdę wysokiej jakości sprawdzonego producenta, mogę ja wyprać w 40c i prałam, nic się nie dzieje jest miękka i przewiewna, nie pocę się nawet teraz jak jest ciepło

posciel.biz/p/355/1737/koldra-kaszmirowa-cashmere--koldry-naturalne-koldry-i-poduszki.html
        teraz zastanawiam się, czy dziecku nie kupić z wełny owczej, bo jest alergikiem i mówiono mi, że będzie dobra dla dziecka

posciel.biz/p/355/595/koldra-welniana-derby-duo--koldry-naturalne-koldry-i-poduszki.html
      • hucek76 Re: Pościel wełniana 10.07.13, 13:58
        Pościel wełniana tak, ale na pewno nie na prezentacjach od jakiś uśmiechających się wiecznie typów. Sam kupowałem przez internet i jestem mega zadowolony. Zerknijcie sobie na www.sklep.ekotex.pl
        Nie polecam oczywiście najtańszej kolekcji, bo jest mniej delikatna od tych droższych. Ale ceny jak na pościel wełnianą fajne, a jakoś sprawdzona. No i obsługa sklepu ok, a dostawa szybka!
        Szczerze polecam!
      • ula782 Re: Pościel wełniana 12.08.14, 12:25
        Polecam pościel wełnianą 100% merynosa np;
        www.podusie.pl/index.php?p3793,koldra-welniana-z-welny-owczej-merynos-wzor-chinski-160x200cm
        ale prawda jest taka, że im droższa tym lepsza jakość wełny( z miejsc najbardziej delikatnych)
      • joderek Re: Pościel wełniana 31.07.16, 20:15
        Mi najlepiej się spi wlasnie w pościeli wełnianej, ja mam taką z owiec Merynosów od firmy Welmax www.welmax.pl/ . Dostaliśmy kiedyś z prezencie od rodziny . Pozwala utrzymac odpowiednią temperaturę ciała i jest na prawde dobra gatunkowo, i mega wygodna
      • tymon.kr Re: Pościel wełniana 29.01.18, 15:27
        Nad wełną owczą bym się zastanowiła… Dla mnie najlepszym rozwiązaniem jest wełna z alpaki, w stu procentach naturalna, miękka, lekka, hipoalergiczna, w prawdzie nie należy do tanich, ale jest cudowna <3 Ja zamawiam wszystko, co wełniane w Jaśkowym Sadzie :)
    Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka