Forum Dom Dom
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    GOCŁAW - OPINIE

    28.02.05, 16:43
    Witam rozwazam kupno mieszkanie na Goclawiu. Chcialbym sie Was zapytac jak
    sie mieszka w tych rejonach.
    Sa tam atrakcyjne ceny.
    Jak sie tam mieszka, jak z dojazdem. Jak z bezpieczenstwem. Jacy ludzie tam
    mieszkaja. Czy sa tam jakies dobre szkoly i gimnazja. To dla mnie bardzo
    ważne.
    Chcialbym rozpocząc dyskusje na temat Goclawia.
    Obserwuj wątek

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka