Forum Dom Dom
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    WPIS DO KSIEGI WIECZYSTEJ

    IP: 192.127.87.* 25.05.01, 19:25
    CZY KTOS Z WAS MOZE WIE JAK DLUGO SIE CZEKA NA WPIS DO KSIEGI WIECZYSTEJ W
    SADZIE WARSZAWSKIM. WIEM ZE NA ZALOZENIE NOWEJ KSIEGI CZEKA SIE OKOLO 1.5 ROKU
    I JESTEM CIEKAW CZY PRZY SAMYM WPISIE JEST TAK SAMO CZY KROCEJ. A MOZE ZNACIE
    SPOSOBY ZEBY TO PRZYSPIESZYC??????
    SWOJA DROGA TE 1.5 ROKU TO SKANDAL. PONOC W INNYCH ODDZIALACH ZALATWIAJA TO W
    PRZECIAGU NAWET DWOCH TYGODNI.
    Obserwuj wątek

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka