Gość: Jacek
IP: 192.127.87.*
25.05.01, 19:25
CZY KTOS Z WAS MOZE WIE JAK DLUGO SIE CZEKA NA WPIS DO KSIEGI WIECZYSTEJ W
SADZIE WARSZAWSKIM. WIEM ZE NA ZALOZENIE NOWEJ KSIEGI CZEKA SIE OKOLO 1.5 ROKU
I JESTEM CIEKAW CZY PRZY SAMYM WPISIE JEST TAK SAMO CZY KROCEJ. A MOZE ZNACIE
SPOSOBY ZEBY TO PRZYSPIESZYC??????
SWOJA DROGA TE 1.5 ROKU TO SKANDAL. PONOC W INNYCH ODDZIALACH ZALATWIAJA TO W
PRZECIAGU NAWET DWOCH TYGODNI.