Gość: Jazzman
IP: *.polkomtel.com.pl
24.03.03, 21:12
Witam,
Potrzebuje do banku wypis z KW o ustanowieniu hipoteki na rzecz banku, dla
lokalu ktory bank "wspolfinansowal" (tak to ladnie nazwijmy :) ). Czy oprocz
zlozenia wniosku z zalaczona oplata skarbowa w postaci znaczkow (aktualnie
jest to chyba 5zl), bedzie to zwiazane z jakimis dodatkowymi kosztami ???
Pozdrawiam,
J@zz(ik)