Forum Dom Dom
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

Systemy alarmowe

IP: *.dpksystem.pl 21.06.07, 13:59
    Na systemach alarmowych nie ma co oszczedzac, mozna znalzesc pelno pseudo
    alarmow za np. 50 zł made in china. Jak system alarmowy to tylko min klasa C
    profesjonalna, bezprzewodowka, nie ma co sie bawic z kablami. Polecam
    Jablotron, wiem cos o tym. Bylo tanio i szybko.
    Obserwuj wątek
        • mateusz.gnus Re: Systemy alarmowe 08.07.14, 08:24
          To prawda że systemy muszą być coraz bardziej wyrafinowane i na najwyższym poziomie technicznym, zgodnym z obecną technologią. Moja firma współpracowała z Electrosafe z Poznania i muszę przyznać że jestem w pełni zadowolony z efektów. Do tego prewencyjnie zamontowaliśmy również system telewizji przemysłowej co znacząco wpłynęło na bezpieczeństwo w naszym zakładzie produkcyjnym w Wielkopolsce.
      • leczop Re: Systemy alarmowe 06.08.15, 17:21
        Jedną kwestią jest zakup samego alarmu a inną prawidlowy jego montaż. Ważny jest również jego prawidłowy dobór. Generalnie cena alarmu to nie wszystko. Kolejną ważną kwestią jest odpowiedni montaż urządzeń alarmowych. Tutaj warto skorzystać z firm specjalizujących się w tej tematyce. W Poznaniu jedną z lepszych jest www.electrosafe.pl/ . Oni działają w całej Wielkopolsce a możliwe że i ogólnokrajowo.
      • pimpbeju Re: Systemy alarmowe 01.06.16, 10:19
        Na pewnych rzeczach nie warto oszczędzać! Bezpieczeństwo jest warte kilka set złotych więcej!
        Ostatnio zamówiłem bezprzewodowy alarmik z HomeAlarm.pl i przyszedł bardzo szybko. Nowa firma ale serwis był jak najbardziej okay.
        Sprawdźcie ich ofertę bo ceny mają dobre.
      • sp_antek Re: Systemy alarmowe 13.06.16, 22:05
        Czytam i mnie dziwi jedno - Akumulatory starczą na 3 lata...
        Znaczy co 3 lata trzeba płacić za nowe akumulatory OD WSZYSTKICH urządzeń - wszak WSZYSTKIE są bezprzewodowe...
        Dam przykład z "życia".
        System profesjonalny LOGISTY - instalacja nie ingeruje w dom - zero kabli.
        Cena kompletu baterii - producent zaleca wymianę co 2-3 lata - 2100,-pln
        Tak więc co 2-3 lata ładujemy ~2000,- pln w baterie...
        pytanie co z systemem gdy baterii nie będzie dostępnych na rynku...
        A bez baterii system dupa...
        Tak więc kable mają swoje plusy - jeden akumulator "centralny" a na codzień zasilanie 230V z sieci.
        Owszem - kable można uszkodzić - lecz są one monitorowane - więc wiadomo gdy ktoś coś uszkodzi.
        Przy systemach bezprzewodowych jest problem "zagłuszaczy" - profesjonalista może zdalnie - spoza domu wyeliminować wszelką emisję, co przy systemach kablowych wymaga bezpośredniej ingerencji w system.
      • e.kwiatek94 Re: Systemy alarmowe 05.01.17, 13:12
        A co powiecie na system bezprzewodowy Satel? Ja dzięki dobrym opiniom internautów kupiłam na stronie: ealarmy.com.pl/systemy-alarmowe/alarmy-bezprzewodowe/5 i jestem bardzo zadowolona. Działa świetnie i się nie psuje :).
      • dawideq27 Re: Systemy alarmowe 27.11.19, 12:23
        U mnie montażem systemu alarmowego zajmowała się firma RS-DOM z Lublina, która zajmowała się także budową domu. Powierzyłem im instalację tego systemu bo wiem, że w kwestii bezpieczeństwa warto postawić na najlepszych fachowców. Dzięki wykonanej przez nich instalacji nie mam już obaw o pozostawienie swojego mienia.
        • mila2986 Re: Systemy alarmowe 11.08.20, 22:18
          zestawy alarmowe GSM securglobal.pl/systemy-alarmowe/bezprzewodowe-systemy-alarmowe/ też mogą przydać się w takim wypadku. Polecam, mam swój gabinet kosmetyczny i w tym roku ustawilam taki system tam.
      • weronika33l Re: Systemy alarmowe 29.09.20, 16:48
        Czy macie alarm w domu czy alarm i ochronę. buduję dom i chciałem się zapytać czy warto montować takie systemy zabezpieczań. Nie wiem czy to się sprawdza. Opłaty za ochrę nie są duże.Zwykle na jednym terenie działa kilka firm ochroniarskich. Mają one zwyczaj wywieszania na ogrodzeniach monitorowanych domów tabliczek informacyjnych ze swoimi danymi (co jest też pewnym ostrzeżeniem dla złodzieja). Znalazłam taki sklep co oferuje w atrakcyjnych cenach produkty jak ten system alarmowy elmes Czy warto montować samemu czy zmówić firmę?
    Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka