Gość: lalala
IP: *.mofnet.gov.pl
20.10.03, 15:08
Za kilka dni podpisujemy umowę przedwstępną z deweloperem i w ciągu 7 dni
wpłacamy 10% zadatek. Reszta będzie płacona w ratach z kredytu bankowego i
książeczki mieszk. Deweloper nie ma jeszcze zezwolenia na budowę. Oczywiście
bank może udzielić kredytu dopiero gdy będzie zezwolenie. Jaki zapis
powinniśmy zawrzeć w umowie, aby zaliczki były płacone gdy deweloper uzyska
zezwolenie na budowę a my - kredyt bankowy?
Z góry dziękuję za pomoc.