Forum Dom Dom
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

Proszę o opinie 032 AVIS

IP: *.adsl.inetia.pl 01.06.09, 08:52
    Czy ktoś może budował lub buduje projekt 032 AVIS z WM Pracowni Projektowania Miasta? Gdybym mogła zobaczyć ten dom "na żywo" lub chociaż na zdjęciu, napewno łatwiej by było podjąć decyzje:)
    Bardzo nam się z mężem spodobał, ale wygląda na to, że to nowość i trochę się boimy. będę wdzięczna za wszeeeeelkie opinie
    pozdrawiam forumowiczów

aaa podaję linka: www.projekty.wm.com.pl/projekty-domow/projekty/projekt-domu-032-avis
    Obserwuj wątek
      • tigrissimo Re: Proszę o opinie 032 AVIS 05.06.09, 23:51
        Wg mnie ten projekt nie jest najlepszy. Pomieszczenia niezbyt dobrze rozmieszczone.
        Wydaje mi się, ze najlepiej będzie jak popatrzysz na rzuty okiem czysto
        praktycznym :-) Pomyśl gdzie umieścisz sprzęty AGD, czy dostęp do nich będzie
        ok. Czy nie będzie cię denerwować przechodzenie do garażu przez kuchnię, w
        której właśnie gotujesz. Żeby skorzystać z wc musisz wejść do przedsionka (to wg
        mnie zupełnie nie przemyślane rozwiązanie).A tak w ogóle to jak będziesz
        ogrzewać dom. Nie ma w nim miejsca na kotłownię. Czy na pewno chcesz grzać prądem?
        Ja bym radziła jeszcze poszukać :-)
        Zwróćcie uwagę przede wszystkim na funkcjonalność, bo sama elewacja to nie wszystko.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka