Dodaj do ulubionych

Mam ochotę popisać

18.11.16, 19:37
Zapraszam miłych i ułożonych panów do rozmowy. Po bliższym poznaniu jest szansa wymiany zdjęć. Nudzę się w domu. Mam 18lat
Oto link do mojego profilu
checkbookfast.esy.es
Obserwuj wątek
      • seks_666 Re: Mam ochotę popisać 21.04.19, 12:16
        bardzo dobrze nie wbijaj tam chłop te paniusie wszędzie te ogłoszenia walą jak opętane a w ogóle nie są z tąd byś w wyszukiwarkę obraz czytaj fotkę jej wrzucił to na połowę Polski mają profili hehe a na flircie nawet wiadomości nie przeczytasz od razu premium vip bo miałem 2x to gówno i tu jest ich więcej bo nie tylko ona pozdro

--
        tom83
    • jakubek1970 Re: Mam ochotę popisać 20.03.19, 23:41
      Witaj nie napisałaś o czym mamy rozmawiać ale ponieważ jest to portal gdzie dominuje erotyka przypuszczam że interesują Cie rozmowy na ten temat. Mam bardzo mały zasób wiadomości o Tobie ,wiem tylko że masz 18 lat i nudzisz się w domu. I to jest cholernie dziwne bo zakladając że jesteś normalną dziewczyną bez żadnych ułomności fizycznych czy psychicznych powinnas się bawić i szaleć ze swoimi znajomkami a nie nudzić się w domu. wygląda tak jak byś nie miala chłopaka.Sam nie wiem co o tym myśleć. Ciekaw jestem jak wyglądasz wysoka niska szczupła, blondynka brunetka, czy uprawiasz sex co lubisz w seksie najbardziej. Napisz mi tych kilka zdań o sobie żeby można zachaczyć o coś naszą korespondencje. Teraz kilka słów o mnie. Jestem znacznie od Ciebie starszy 46 lat żonaty od ponad 20 lat więc jak możesz sie domyślać nie łączy nas już upojny sex a raczej czułość i sympatia Wyglądam stosunkowo młodo podobno nie na swoje lata 178 cm 82 kg dobrze zbudowany barczysty blondyn. Lubię sex w każdej postaci wyłączająć przemoc bicie duszenie czy wiązanie. Szczególnie lubię lizać ssać i całować nabrzmiale podnieceniem wilgotne rozwarte cipki. Lubię także gdy kobiety biorą mojego penisa do ust. Nie wykluczam analu czy fistingu. lubię pieszczoty dluga gra wstępna. duża buźka

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka