Dodaj do ulubionych

Mam ochotę popisać

18.11.16, 19:37
Zapraszam miłych i ułożonych panów do rozmowy. Po bliższym poznaniu jest szansa wymiany zdjęć. Nudzę się w domu. Mam 18lat
Oto link do mojego profilu
checkbookfast.esy.es
Obserwuj wątek
    • lewmont85 Re: Mam ochotę popisać 05.03.17, 15:37
      Chcesz pogadac napisz +48505128670
      • seks_666 Re: Mam ochotę popisać 21.04.19, 12:16
        bardzo dobrze nie wbijaj tam chłop te paniusie wszędzie te ogłoszenia walą jak opętane a w ogóle nie są z tąd byś w wyszukiwarkę obraz czytaj fotkę jej wrzucił to na połowę Polski mają profili hehe a na flircie nawet wiadomości nie przeczytasz od razu premium vip bo miałem 2x to gówno i tu jest ich więcej bo nie tylko ona pozdro
    • bliskicien Re: Mam ochotę popisać 10.01.18, 10:37
      to mój email opelvb@o2.pl napisz
    • mimazg1 Re: Mam ochotę popisać 21.10.18, 18:03
      Hej, popiszemy? Mogę, mam czas a i mówią że nie jestem jakimś nieokrzesańcem.
      Pozdrawiam
    • jakubek1970 Re: Mam ochotę popisać 20.03.19, 23:41
      Witaj nie napisałaś o czym mamy rozmawiać ale ponieważ jest to portal gdzie dominuje erotyka przypuszczam że interesują Cie rozmowy na ten temat. Mam bardzo mały zasób wiadomości o Tobie ,wiem tylko że masz 18 lat i nudzisz się w domu. I to jest cholernie dziwne bo zakladając że jesteś normalną dziewczyną bez żadnych ułomności fizycznych czy psychicznych powinnas się bawić i szaleć ze swoimi znajomkami a nie nudzić się w domu. wygląda tak jak byś nie miala chłopaka.Sam nie wiem co o tym myśleć. Ciekaw jestem jak wyglądasz wysoka niska szczupła, blondynka brunetka, czy uprawiasz sex co lubisz w seksie najbardziej. Napisz mi tych kilka zdań o sobie żeby można zachaczyć o coś naszą korespondencje. Teraz kilka słów o mnie. Jestem znacznie od Ciebie starszy 46 lat żonaty od ponad 20 lat więc jak możesz sie domyślać nie łączy nas już upojny sex a raczej czułość i sympatia Wyglądam stosunkowo młodo podobno nie na swoje lata 178 cm 82 kg dobrze zbudowany barczysty blondyn. Lubię sex w każdej postaci wyłączająć przemoc bicie duszenie czy wiązanie. Szczególnie lubię lizać ssać i całować nabrzmiale podnieceniem wilgotne rozwarte cipki. Lubię także gdy kobiety biorą mojego penisa do ust. Nie wykluczam analu czy fistingu. lubię pieszczoty dluga gra wstępna. duża buźka
    • tulipan77 Re: Mam ochotę popisać 31.05.19, 23:51
      czesc pozdrawiam cie :)
    • adam6565 Re: Mam ochotę popisać 02.10.19, 13:31
      Witaj
      Chętnie z Tobą porozmawiam. Jestem Adam ...mam 54 lata ;) Jeżeli mój wiek Ciebie nie przeraża ...to odezwij się . Pa
    • krist49 Re: Mam ochotę popisać 03.11.19, 17:53
      Witam Panią. Chętnie z Tobą popiszę.
    • runo09876 Re: Mam ochotę popisać 25.04.21, 13:01
      Część jestem Marek nasz chęć teraz
    • tomaszewskipi Re: Mam ochotę popisać 17.07.22, 01:02
      mala88818 napisał(a):

> Zapraszam miłych i ułożonych panów do rozmowy. Po bliższym poznaniu jest szansa
      > wymiany zdjęć. Nudzę się w domu. Mam 18lat
      > Oto link do mojego profilu
      > checkbookfast.esy.es
    • tomaszewskipi Re: Mam ochotę popisać 17.07.22, 01:26
      Cześć jestem przystojnym 34latkiem...Z przyjemnością popiszę na każdy temat.... Mogę nawet podesłać moje foto lub filmik wiec czekam z niecierpliwością i pozdrawiam.A to mój mail... tomaszewskipiotr279@gmail.com

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka