Gość: Olo.
IP: *.lot.pl
28.08.04, 20:14
Czy po tej olimpiadzie doczekamy się poważnego potraktowania sportu w Polsce?
Czy dzieci w szkołach dalej będą miały 2 godz. W.F. na korytarzach? Czy dalej
będziemy zamieniać stadiony w bazary? Czy wciąż ceny sprzętu sportowego będą
poza zasięgiem przeciętnej rodziny? Czy stadiony wciąż będą zamknięte dla
szerokiego uprawiania sportu? Retoryczne pytania ?