totomax 22.09.02, 17:43 popieram Prezesów ,ja też zdjąłem Sadzawickiego po przeczytaniu w GW - ekspertów- On wyzdrowiał a my wszyscy mamy mniej punktów. Z szacunkiem totomax Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj