Dodaj do ulubionych

Kandydat PiS bierze stronę kupców z targowisk

30.09.11, 19:02
Tiaaa... juz taki jeden byl, ktory organizowal konferencje na targowiskach (tylko on wybral Krancowa)... Endriu mu bylo!
Obserwuj wątek
    • ajatuse wygląd lubelskich targowisk to 18 wiek. 30.09.11, 19:08
      Proponuję radnemu zajęcie się też stanem kibli miejskich i losem babć klozetowych. Zawsze to jeszcze parę głosów.
      • Gość: az W kolejce czekają ci od łóżek polowych na IP: *.nplay.net.pl 30.09.11, 21:43
        deptaku i handlu majtkami pod Trybunałem. PiS ich wszystkich przytuli. Dla Polski.
        • Gość: dix Re: W kolejce czekają ci od łóżek polowych na IP: *.dynamic.chello.pl 30.09.11, 23:54
          Nowak zawsze szedł w awangardzie walki ze zdrowym rozsądkiem i rozumem. Nihil novi.
    • Gość: J-k Hipokryzja a'la PiS IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.10.11, 16:38
      A odkąd to rząd reguluje czas trwania dzierżawy na targowisku, które leży na parceli będącej własnością miasta? Czyżby nie mogli tego problemu załatwić lubelscy radni? W Lublinie większość w miejskiej radzie ma PiS. Poco więc pan Nowak wybiera się do Sejmu skoro tą sprawę może załatwić tutaj na miejscu? Kiedyś był już jeden taki za górami, za lasami w Pacanowie, który szukał tego co jest całkiem blisko, czyżby teraz pojawił się kolejny - tym razem w Lublinie?
      • czarownica.z.tubtina Re: Hipokryzja a'la PiS 02.10.11, 20:29
        Z tego, co mi wiadomo o terenie targowiska i pobliskiego pekaesu sprawy wlasnosciowe sa bardziej skomplikowane niz nam sie to wydaje. To nie tylko wlasnosc miasta i pekaesu, ale i prywatnych wlascicieli, ktorych prawa nie wygasly. Wiec zanim PiS bedzie moglo zalatwic cos komus - najpierw musza zostac uregulowane stosunki wlasnosciowe, a to postepowanie dlugotrwale. Obiecuje sie latwo... zwlaszcza cudze...
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka