whipped.cream 30.09.11, 19:02 Tiaaa... juz taki jeden byl, ktory organizowal konferencje na targowiskach (tylko on wybral Krancowa)... Endriu mu bylo! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
ajatuse wygląd lubelskich targowisk to 18 wiek. 30.09.11, 19:08 Proponuję radnemu zajęcie się też stanem kibli miejskich i losem babć klozetowych. Zawsze to jeszcze parę głosów. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: az W kolejce czekają ci od łóżek polowych na IP: *.nplay.net.pl 30.09.11, 21:43 deptaku i handlu majtkami pod Trybunałem. PiS ich wszystkich przytuli. Dla Polski. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dix Re: W kolejce czekają ci od łóżek polowych na IP: *.dynamic.chello.pl 30.09.11, 23:54 Nowak zawsze szedł w awangardzie walki ze zdrowym rozsądkiem i rozumem. Nihil novi. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: J-k Hipokryzja a'la PiS IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.10.11, 16:38 A odkąd to rząd reguluje czas trwania dzierżawy na targowisku, które leży na parceli będącej własnością miasta? Czyżby nie mogli tego problemu załatwić lubelscy radni? W Lublinie większość w miejskiej radzie ma PiS. Poco więc pan Nowak wybiera się do Sejmu skoro tą sprawę może załatwić tutaj na miejscu? Kiedyś był już jeden taki za górami, za lasami w Pacanowie, który szukał tego co jest całkiem blisko, czyżby teraz pojawił się kolejny - tym razem w Lublinie? Odpowiedz Link Zgłoś
czarownica.z.tubtina Re: Hipokryzja a'la PiS 02.10.11, 20:29 Z tego, co mi wiadomo o terenie targowiska i pobliskiego pekaesu sprawy wlasnosciowe sa bardziej skomplikowane niz nam sie to wydaje. To nie tylko wlasnosc miasta i pekaesu, ale i prywatnych wlascicieli, ktorych prawa nie wygasly. Wiec zanim PiS bedzie moglo zalatwic cos komus - najpierw musza zostac uregulowane stosunki wlasnosciowe, a to postepowanie dlugotrwale. Obiecuje sie latwo... zwlaszcza cudze... Odpowiedz Link Zgłoś