leszeke 05.06.13, 15:57 Dane pochodziły z początku roku - teraz, po rozpoczęciu remontów Lublin zapewne znacznie się umocnił w "zakorkowaniu" ... To tak to trochę potrwa, bo woli zmiany organizacji ruchu na lepsze raczej nie widać ... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: vv Re: Najbardziej zakorkowane miasta tej wiosny to IP: *.nplay.net.pl 05.06.13, 16:10 Matko, kto to pisał? Jeśli przed Lublinem jest sześć innych miast, to Lublin jest siódmy, a nie czwarty! Wychodzi poziom obecnej edukacji. Odpowiedz Link Zgłoś
qqbek KAD 05.06.13, 16:26 Gość portalu: vv napisał(a): > Matko, kto to pisał? Jeśli przed Lublinem jest sześć innych miast, to Lublin je > st siódmy, a nie czwarty! Wychodzi poziom obecnej edukacji. KAD to pisał, czyli pan Karol Adamaszek. A co do 37km/h to chyba tylko jak sobie je sobie kredkami narysujecie. Ze śródmieścia do Abramowic jechałem dziś (godzina 12:00) 27 minut. 7 kilometrów [z drobnym hakiem] w pół godziny to nijak nie jest 37km/h... to nawet nie połowa tej prędkości. (Inna sprawa, że rano, z Dziesiątej do śródmieścia regularnie dojeżdżam w 12-13minut [5km] co całość stawia w trochę lepszym świetle [średnia 25km/h a nie 14km/h]). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gosciu Re: Najbardziej zakorkowane miasta tej wiosny to IP: *.dynamic.chello.pl 05.06.13, 17:01 Możliwe przyczyny: - za tanie paliwo, - za dużo urzędasów, przeważnie dojeżdżających do urzędów z wiosek (przecież rządzi PSL) - zbyt transportochłonna gospodarka, oparta głównie na pośrednictwie handlowym i wożeniu towarów z hurtowni do hurtowni - zbyt duże możliwości wliczania kosztów jazdy w koszty działalności gospodarczej. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aron Re: Najbardziej zakorkowane miasta tej wiosny to IP: *.paradowski.pl 06.06.13, 06:53 za dużo trolejbusów Odpowiedz Link Zgłoś
czeresnik Re: Najbardziej zakorkowane miasta tej wiosny to 06.06.13, 10:02 - brak buspasów - brak szybkiej kolei miejskiej - brak infrastruktury dla rowerów Odpowiedz Link Zgłoś
czeresnik Nic nie szkodzi 06.06.13, 10:00 Korki faktycznie są, ale nie stanowią większego problemu. I tak samochodem jest najszybciej, nie ma więc co narzekać. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: leszeke Re: Nic nie szkodzi IP: *.vlan421.dengo.lubman.net.pl 06.06.13, 11:21 czeresnik napisał: > Korki faktycznie są, ale nie stanowią większego problemu. I tak samochodem jest > najszybciej, nie ma więc co narzekać. Kapitalne myślenie, typu "bezrobocie rzeczywiście jest, ale jeszcze nie 100-procentowe" lub "Połowa dotacji unijnych idzie w błoto - ale przecież nie całe ...", "Remont rzeczywiście opóźnił się o rok, ale przecież nie o dwa ...". Więc jest super ! Czyżby to ktoś z ratusza ? Odpowiedz Link Zgłoś
bari.sta Najbardziej zakorkowane miasta tej wiosny to Łó... 06.06.13, 12:05 zawsze można sobie yanosika odpalić w telefonie i zobaczyć jak jechac zeby ominąć korki Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: leszeke Re: Najbardziej zakorkowane miasta tej wiosny to IP: *.vlan421.dengo.lubman.net.pl 06.06.13, 13:24 yanosika można sobie odpalić, jak się jedzie z Lublina np. do Gdańska. A jak się codziennie jeździ ze Sławina na Felin czy do Abramowic - to niestety niewiele pomoże ... Odpowiedz Link Zgłoś
qavtan Mobilność ma wiele twarzy 06.06.13, 13:31 Korki? Jakie korki, jeżdżąc rowerem w ogóle mnie nie dotyczą. Szybko, niezależnie, tanio. Polecam. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aron Re: Mobilność ma wiele twarzy IP: *.play-internet.pl 06.06.13, 15:37 szczególnie jak jest burza to na rowerze rewelka Odpowiedz Link Zgłoś