Dodaj do ulubionych

Najbardziej zakorkowane miasta tej wiosny to Łó...

05.06.13, 15:57
Dane pochodziły z początku roku - teraz, po rozpoczęciu remontów Lublin zapewne znacznie się umocnił w "zakorkowaniu" ... To tak to trochę potrwa, bo woli zmiany organizacji ruchu na lepsze raczej nie widać ...
Obserwuj wątek
    • Gość: vv Re: Najbardziej zakorkowane miasta tej wiosny to IP: *.nplay.net.pl 05.06.13, 16:10
      Matko, kto to pisał? Jeśli przed Lublinem jest sześć innych miast, to Lublin jest siódmy, a nie czwarty! Wychodzi poziom obecnej edukacji.
      • qqbek KAD 05.06.13, 16:26
        Gość portalu: vv napisał(a):

        > Matko, kto to pisał? Jeśli przed Lublinem jest sześć innych miast, to Lublin je
        > st siódmy, a nie czwarty! Wychodzi poziom obecnej edukacji.

        KAD to pisał, czyli pan Karol Adamaszek.

        A co do 37km/h to chyba tylko jak sobie je sobie kredkami narysujecie.
        Ze śródmieścia do Abramowic jechałem dziś (godzina 12:00) 27 minut. 7 kilometrów [z drobnym hakiem] w pół godziny to nijak nie jest 37km/h... to nawet nie połowa tej prędkości.
        (Inna sprawa, że rano, z Dziesiątej do śródmieścia regularnie dojeżdżam w 12-13minut [5km] co całość stawia w trochę lepszym świetle [średnia 25km/h a nie 14km/h]).
    • Gość: gosciu Re: Najbardziej zakorkowane miasta tej wiosny to IP: *.dynamic.chello.pl 05.06.13, 17:01
      Możliwe przyczyny:
      - za tanie paliwo,
      - za dużo urzędasów, przeważnie dojeżdżających do urzędów z wiosek (przecież rządzi PSL)
      - zbyt transportochłonna gospodarka, oparta głównie na pośrednictwie handlowym i wożeniu towarów z hurtowni do hurtowni
      - zbyt duże możliwości wliczania kosztów jazdy w koszty działalności gospodarczej.
      • Gość: aron Re: Najbardziej zakorkowane miasta tej wiosny to IP: *.paradowski.pl 06.06.13, 06:53
        za dużo trolejbusów
        • Gość: bosman i debili... IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 06.06.13, 12:09
          w busach.
      • czeresnik Re: Najbardziej zakorkowane miasta tej wiosny to 06.06.13, 10:02
        - brak buspasów
        - brak szybkiej kolei miejskiej
        - brak infrastruktury dla rowerów
    • czeresnik Nic nie szkodzi 06.06.13, 10:00
      Korki faktycznie są, ale nie stanowią większego problemu. I tak samochodem jest najszybciej, nie ma więc co narzekać.
      • Gość: leszeke Re: Nic nie szkodzi IP: *.vlan421.dengo.lubman.net.pl 06.06.13, 11:21
        czeresnik napisał:
        > Korki faktycznie są, ale nie stanowią większego problemu. I tak samochodem jest
        > najszybciej, nie ma więc co narzekać.

        Kapitalne myślenie, typu "bezrobocie rzeczywiście jest, ale jeszcze nie 100-procentowe" lub "Połowa dotacji unijnych idzie w błoto - ale przecież nie całe ...", "Remont rzeczywiście opóźnił się o rok, ale przecież nie o dwa ...". Więc jest super !
        Czyżby to ktoś z ratusza ?
    • bari.sta Najbardziej zakorkowane miasta tej wiosny to Łó... 06.06.13, 12:05
      zawsze można sobie yanosika odpalić w telefonie i zobaczyć jak jechac zeby ominąć korki
      • Gość: leszeke Re: Najbardziej zakorkowane miasta tej wiosny to IP: *.vlan421.dengo.lubman.net.pl 06.06.13, 13:24
        yanosika można sobie odpalić, jak się jedzie z Lublina np. do Gdańska.
        A jak się codziennie jeździ ze Sławina na Felin czy do Abramowic - to niestety niewiele pomoże ...
    • qavtan Mobilność ma wiele twarzy 06.06.13, 13:31
      Korki? Jakie korki, jeżdżąc rowerem w ogóle mnie nie dotyczą. Szybko, niezależnie, tanio. Polecam.
      • Gość: aron Re: Mobilność ma wiele twarzy IP: *.play-internet.pl 06.06.13, 15:37
        szczególnie jak jest burza to na rowerze rewelka
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka