IP: *.extern.kun.nl 24.05.02, 11:27
Gdzie jestes, przybywaj, ratujmy umierajace
forum!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

nie no wiecie co, przeginamy, shame!!!! shame on us!!!!
Obserwuj wątek
    • usmiechnietakaska Re: Luciu!!!! 24.05.02, 14:36
      Lucy, czy ty chora...?
    • Gość: Głupi Re: Luciu!!!! IP: *.leczna.dialup.inetia.pl 24.05.02, 14:59
      a o co chodzi?
      • Gość: lucy_z Re: Luciu!!!! IP: *.com / 192.168.0.* 24.05.02, 22:21
        Gość portalu: Głupi napisał(a):

        > a o co chodzi?

        Ahoj, juz jestem!!! Byłam odcięta od sieci!!!:(( Awaria, która na szczęście nie
        skończyła się tak jakie były prognozy:)))
        Czy coś się dzieje??? Teraz nie mam czasu czytać, może jutro!
      • Gość: Casey Re: Luciu!!!! IP: *.proxy.aol.com 25.05.02, 21:19
        Gość portalu: Głupi napisał(a):

        > a o co chodzi?

        Noooo, nie udawaj .........:))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka