Gość: Pola IP: *.extern.kun.nl 24.05.02, 11:27 Gdzie jestes, przybywaj, ratujmy umierajace forum!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nie no wiecie co, przeginamy, shame!!!! shame on us!!!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Głupi Re: Luciu!!!! IP: *.leczna.dialup.inetia.pl 24.05.02, 14:59 a o co chodzi? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lucy_z Re: Luciu!!!! IP: *.com / 192.168.0.* 24.05.02, 22:21 Gość portalu: Głupi napisał(a): > a o co chodzi? Ahoj, juz jestem!!! Byłam odcięta od sieci!!!:(( Awaria, która na szczęście nie skończyła się tak jakie były prognozy:))) Czy coś się dzieje??? Teraz nie mam czasu czytać, może jutro! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Casey Re: Luciu!!!! IP: *.proxy.aol.com 25.05.02, 21:19 Gość portalu: Głupi napisał(a): > a o co chodzi? Noooo, nie udawaj .........:)) Odpowiedz Link Zgłoś