Dodaj do ulubionych

mam pytanie..

23.10.05, 11:58
mam pytanie, czy zna ktoś rodzinę, w której jest dziecko np z zespołe downa
lub innym upośledzeniem umysłowym, a która potrzebuje wsparcie, np zajęciem
się dzieckiem od czasu do czasu, zabawą z nim i organizacją mu czasu,
oczywiście nieodpłatnie, jestem studentką i chciałabym komus pomoc
podajcie namiary na siebie najlepiej e- mail
Obserwuj wątek
    • anka401 Re: mam pytanie.. 23.10.05, 18:40
      Przy Dr. Męczenników Majdanka działa stowarzyszenie zajmujące się dziećmi
      autystycznymi. Może potrzebują kogoś dla Muminków,bo myślę,że są zorientowni w
      sytuacji.Jest tez jakieś przedszkole na Czechowie dla tych dzieciaków.
      Osobiście nie znam nikogo potzrebującego

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka