gazeciarz68 18.09.06, 01:04 Brawo dla inicjatywy, tylko szkoda, że tak mało przy okazji informacji o działaniu kwasu foliowego także na starszych. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Promyczek Re: Mąka z witaminą IP: *.ztpnet.pl 18.09.06, 08:37 Powino być dwa rodzaje mąki A społeczeństwo wybierze samo jak makę bedzie spożywac Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: morgana Re: Mąka z witaminą IP: *.lublin.mm.pl 18.09.06, 09:12 tylko ,zeby ilosc tego kwasu foliowego była pod kontrolą, tak jak ze wszystkim co za duzo to nie zdrowo Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gosposia Re: Mąka z witaminą IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.09.06, 10:56 Mam nadzieje jak bedzie z witamina to juz bez robali jak dotychczas................ Odpowiedz Link Zgłoś
clavi Re: Mąka z witaminą 19.09.06, 09:16 A ja mysle, ze z robalami. Ich obecnosc najlepiej zaswiadczy, ze zawarty w mace kwas foliowy nie szkodzi organizmom zywym. To przekona nas do produktu. A "najwiecej witaminy maja lubelskie dziewczyny"... Odpowiedz Link Zgłoś