Dodaj do ulubionych

Mąka z witaminą

18.09.06, 01:04
Brawo dla inicjatywy, tylko szkoda, że tak mało przy okazji informacji o
działaniu kwasu foliowego także na starszych.
Obserwuj wątek
    • Gość: Promyczek Re: Mąka z witaminą IP: *.ztpnet.pl 18.09.06, 08:37
      Powino być dwa rodzaje mąki A społeczeństwo wybierze samo jak makę bedzie
      spożywac
      • Gość: morgana Re: Mąka z witaminą IP: *.lublin.mm.pl 18.09.06, 09:12
        tylko ,zeby ilosc tego kwasu foliowego
        była pod kontrolą,

        tak jak ze wszystkim co za duzo to nie zdrowo
    • Gość: gosposia Re: Mąka z witaminą IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.09.06, 10:56
      Mam nadzieje jak bedzie z witamina to juz bez robali jak
      dotychczas................
      • clavi Re: Mąka z witaminą 19.09.06, 09:16
        A ja mysle, ze z robalami.
        Ich obecnosc najlepiej zaswiadczy, ze zawarty w mace kwas foliowy
        nie szkodzi organizmom zywym. To przekona nas do produktu.
        A "najwiecej witaminy maja lubelskie dziewczyny"...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka