Gość: marzena IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.01.08, 13:12 gdzie w lublinie mozna naostrzyc lyzwy Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
empi Re: lyzwy 14.01.08, 09:20 Weź wampirze przykład z dzika, sam sobie ostrzy szable o fajki. Im więcej kłapie tym lepiej są naostrzone :) pzdr. Odpowiedz Link Zgłoś
tegrzegorz Re: lyzwy 30.01.08, 22:30 Naostrzyć można na lodowisku na Piłsudskiego (OSiR), przy okazji pojeździć. Lodowisko duże, ferie się skończyły więc tłumów nie ma. Odpowiedz Link Zgłoś