IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.01.08, 13:12
gdzie w lublinie mozna naostrzyc lyzwy
Obserwuj wątek
    • wampir72 Re: lyzwy 14.01.08, 07:43
      A kły?
      • empi Re: lyzwy 14.01.08, 09:20
        Weź wampirze przykład z dzika, sam sobie ostrzy szable o fajki. Im
        więcej kłapie tym lepiej są naostrzone :)
        pzdr.
    • tegrzegorz Re: lyzwy 30.01.08, 22:30
      Naostrzyć można na lodowisku na Piłsudskiego (OSiR), przy okazji
      pojeździć. Lodowisko duże, ferie się skończyły więc tłumów nie ma.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka