lmblmb
03.12.06, 22:58
"Do większości tragicznych zdarzeń doszło w sobotę nad ranem. O godz. 6 w
podpoznańskim Chludowie zginęły trzy młode osoby, a dwie zostały ciężko ranne.
Wszyscy wracali jednym samochodem z dyskoteki."
Zawsze ta sama historia: "wracali z dyskoteki". Znam życie i wiem, że nie w
każdym przypadku można kierowcy zarzucić picie, bardziej zmęczenie (szósta
rano po nieprzespanej nocy...). Może jakaś akcja informacyjna ze strony
policji i "wioskowych didżejów"? Przecież w takiej wsi nie tylko "karki"
chodzą na dyskotekę.