Forum   rolnik

rolnik

(1081 wyników)
 • Wyartykułowali coś czego się domagają a to ma ręce i nogi? Czy po prostu chcą wiecej? Chcą, aby ktos za nich podejmował decyzje ekonomiczne dotyczace wyboru produkcji, przebranżowienia? Najlepiej rząd?
 • Kosciol katolicki jest najwiekszym wlascicielem ziemi rolnej w Polsce. Arcybiskup nie jest tam z dobroci serca a w interesach.
 • Jeśli ktoś nie może dojechać do domu to wcale się nie dziwie, że jest mniej tolerancyjny.
 • To smutna informacja dla oszustów zwanych [b]rolnikami z Marszałkowskiej [/b]w rodzaju Ziemkiewicza. Ciekawe co zrobi teraz z hektarem gruntu, kupionym tylko po to żeby oszukiwać Państwo czyli innych współpbywateli. wyborcza.biz/Firma/1,101618,12641135,KRUS_tylko_dla_prawdziwych_rolnikow__Koniec_naduzyc.html wyborcza.pl/1,76842,8613221,Ziemkiewicz__zamach_na_KRUS__to_zamach_na_mnie.html
 • Wróciłam właśnie z weekendu na polskiej wsi . Mój wujek -szacowny rolnik …po 2 wódeczkach rozwiązał mu się język i zaczął opowiadać jak to cudownie jest być unijnym rolnikiem. O to parę przykładów z jego opowiadania: 1. Rolnicy mają po 500 Pln od każdego hektara (rocznie) niezależnie od tego czy uprawiają ta role czy nie. Dodatkowo po 800 PLN od każdego hektara rocznie - jako dodatek ekologiczny aby ten hektar nie był uprawiany tylko leżał odłogiem… a to z powodu nadwyżek w ...
 • wyborcza.biz/biznes/1,100896,12136487,Siedem_groszy_za_kilogram_ziemniakow__Rolnicy_rozwazaja.html w wątku cynamon2 zasugerowałam, żeby weszła w układ z rolnikami, można kupić od nich tanio warzywa, owoce, nawet od tych przydrożnych sprzedawców. rolnicy do skupu sprzedają ziemniaki po ....7groszy! a my w sklepach płacimy średnio około 1zł (widziałam w sklepie ziemniaki po 80groszy, jak i 1,30 za kg) to ja jestem ciekawa ile płacą rolnikowi za paprykę, ogórki, czy mleko... dlatego uważa...
 • Uważam, że różne obostrzenia mają sens. Proponuję wprowadzić prawo zapobiegające dostępowi rolników do leczenia. Niech lekarze mają czas i siły na opiekę nad nami, mieszczuchami, z czyich pieniędzy funkcjonują, a nie tracą je na usługi dla tych, którzy do lekarza chodzą na krzywy ryj, za cudze. Powiedzcie nie przejmowaniu środków z NFz przez rolników i ich rodziny!
 • Uważam, że ziemia, ta ziemia, przyznana przez Państwa sojusznicze w Jałcie, jako reparacje wojenne, powinna być przyznana Polskim Rolnikom, tyle ile każdy chce, za symboliczną złotówkę. Mogą mieć ją lafundyści typu Balzas, czerpiący korzyści z Unii, dlaczego nie ma mieć takich przywilejów Chłop Polski, sciągnięty tu np. akcją typu "Wisła", lub normalni ludzie Rolnicy Polscy, Oni mają rację, nie róbcie biznesu szemranego na tych ziemiach, bo z gruntu dla laika jest on nieuczciwy i korupcją śmi...
 • Co to za manipulacja? To jakis argument przeciwko protestom rolników? Ile pan spędził potem w poczekalni w szpitalu? 5 godzin? 6 godzin? Przyjęli pana curkę tak odrazu? Jak nie będzie z czego leczyć pana curki albo nie będą zamykać dzieciecy oddział szpitalny to ja będę protestował i marudził w necie aby pan samochodem nie zagracał wejścia do bramy szpitala. Fajnie??
 • Rozumiem, że protestujący rolnicy nie korzystali i nie korzystają ze "słupów". Ktoś wie?
 • "Domagali się rekompensaty za straty poniesione przez mrozy" Niebywałe, zimą był mróz! Jeszcze trochę i przy -15 w styczniu rząd będzie ogłaszał stan klęski żywiołowej, żeby łatwiej było zrobić skok na kasę za straty. Chciałbym zapytać szanownych panów rolników od kiedy to mamy klimat śródziemnomorski, żeby byle mrozik w środku zimy powodował im tak niebywałe straty?
 • Moze rolnikom, jak juz jeżdżą po miescie w proteście podpiąć do traktorow pługi śnieżne... protestowaliby i mieszkańcy byliby zadowoleni!
 • To, że rolnicy żyją na koszt społeczeństwa, wiemy wszyscy. I wszyscy winią za to PSL, który ich chroni. Tylko czy jakaś partia w kampanii upomniała się o uzdrowienie tej chorej sytuacji? praca.gazetaprawna.pl/komentarze/558446,solska_waldemar_pawlak_kpi_z_obywateli_ktorzy_nie_sa_rolnikami.html "Z rolnikami powinno być tak samo. Tymczasem ludowcy chcieliby, abyśmy uznali, że PIT jest tym samym co w ich przypadku podatek rolny. Nie chodzi nawet o to, że ów podatek jest groszowy – wy...
 • Dlaczego mam płacić na rolników z własnych podatków? No niech mi Pawlak odpowie na to pytanie. Z jakiego to przepisu o równości społecznej ma to wynikać?
 • Ja też żądam naliczania mi składki od powierzchni mieszkania, a nie od przychodów!!!!!! Z "płaceniem" składek przez rolników rząd TUska robi przewał,aż miło! To jest kpina z podatników obciążanych podatkiem dochodowym. Świństwo w wydaniu Partii Oszustów!
 • Przecież prezes zaraz obrazi Putina i będzie embargo na polską zywność a to 30% eksportu.
 • byli przeciwko uni a do kasy pierwsi lecieli,dlaczego ja pracując płacę ponad stówę na fundusz rolnicy nic- dlaczego z moich podatków leczą się ci co nic nie płacą
 • Ale się chamy rozpuściły na unijnych pieniądzach. Do PGRów spowrotem!
 • Zmian w KRUSie od dawna domagają się też zwykli ludzie płacący składki ZUS. Wreszcie!
 • newswhip.ie/national-2/eu-payments-to-farmers-morally-wrong “We need to address the tendency to protectionism in other member states which undercuts producers in developing countries, because this is morally wrong.” powiedziała to Pani Minister w rządzie Camerona, z którym nasi genetyczni patrioci są w koalicji w PE.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?