Dodaj do ulubionych

W kolejce po zdrowie

02.06.07, 15:58
To samo dzieje sie gdy są zapisy do kardiologa na Spornej....
Obserwuj wątek
    • Gość: mirkrup W kolejce po zdrowie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.06.07, 17:50
      Pani z NFZ-tu powinna zostać natychmiast zwolniona za swoją niewiedzę. Żaden
      specjalista nie przyjmie pacjenta, jeżeli skończy się zakontraktowany limit
      usług. Więc nie ma możliwości zapewnienia wszystkim chorym wizyty u specjalisty.
      Na początku reformy systemu zdrowia zakłądano, że pieniądze będą szły za
      pcjentem - niestety, jest odwrotnie. Szpitale dostają marne grosze, a jak
      przyjmują pacjentów poza limitem, to wpadają w pułapkę zadłużenia.
    • Gość: elf Re: W kolejce po zdrowie IP: *.pool.einsundeins.de 03.06.07, 19:34
      Nie chce przesadzac, ale mam nadzieje, ze przyjdzie czas rozliczenia i NFZ
      odpowie za zbrodnie przeciw ludzkosci, bo to co robi nie da sie inaczej ujac.
      • Gość: doremi Re: W kolejce po zdrowie IP: *.adsl.inetia.pl 04.06.07, 01:39
        No i ta dyrektorka - kłamczuszka...
      • Gość: M Re: W kolejce po zdrowie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.06.07, 09:09
        Czyli SLD i Łapińskiemu dobiorą się do d..y
    • Gość: Zdenek W kolejce po zdrowie IP: *.sk2.am.poznan.pl 04.06.07, 07:19
      Cytowanie wypowiedzi tej pani Bońskiej to tak jak cytowanie faktu, dziwię się
      dziennikarzom ,że ją pytają
    • Gość: liberał Jak się podoba socjalizm SLD i PiS ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.06.07, 08:09
      Płacicie ogromne podatki ,a nic z tego nie macie . Jesteście frajerami lub masochistami .
    • Gość: Zając Re: W kolejce po zdrowie IP: *.sk2.am.poznan.pl 05.06.07, 07:18
      W sprawie POSUm to skandal żeby ta Błońska, która jest niekompetentna, ma
      ciemną przeszłość wykupywała POSUM, bo to jest jej zamiar od dawna, prxzez
      podstawioną osobę zamierza to przejąć wraz z córką ginekologiem i ktoś z nią
      poszedl na współpracę!!!!
      • Gość: doremi Re: W kolejce po zdrowie IP: *.adsl.inetia.pl 05.06.07, 10:10
        Błońska to nie tylko kłamczuszka, ale i spryciula! No, no... Co jeszcze wymyśli?
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka