sylwiaadamczak 02.06.07, 15:58 To samo dzieje sie gdy są zapisy do kardiologa na Spornej.... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: mirkrup W kolejce po zdrowie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.06.07, 17:50 Pani z NFZ-tu powinna zostać natychmiast zwolniona za swoją niewiedzę. Żaden specjalista nie przyjmie pacjenta, jeżeli skończy się zakontraktowany limit usług. Więc nie ma możliwości zapewnienia wszystkim chorym wizyty u specjalisty. Na początku reformy systemu zdrowia zakłądano, że pieniądze będą szły za pcjentem - niestety, jest odwrotnie. Szpitale dostają marne grosze, a jak przyjmują pacjentów poza limitem, to wpadają w pułapkę zadłużenia. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: elf Re: W kolejce po zdrowie IP: *.pool.einsundeins.de 03.06.07, 19:34 Nie chce przesadzac, ale mam nadzieje, ze przyjdzie czas rozliczenia i NFZ odpowie za zbrodnie przeciw ludzkosci, bo to co robi nie da sie inaczej ujac. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: doremi Re: W kolejce po zdrowie IP: *.adsl.inetia.pl 04.06.07, 01:39 No i ta dyrektorka - kłamczuszka... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: M Re: W kolejce po zdrowie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.06.07, 09:09 Czyli SLD i Łapińskiemu dobiorą się do d..y Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zdenek W kolejce po zdrowie IP: *.sk2.am.poznan.pl 04.06.07, 07:19 Cytowanie wypowiedzi tej pani Bońskiej to tak jak cytowanie faktu, dziwię się dziennikarzom ,że ją pytają Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: liberał Jak się podoba socjalizm SLD i PiS ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.06.07, 08:09 Płacicie ogromne podatki ,a nic z tego nie macie . Jesteście frajerami lub masochistami . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zając Re: W kolejce po zdrowie IP: *.sk2.am.poznan.pl 05.06.07, 07:18 W sprawie POSUm to skandal żeby ta Błońska, która jest niekompetentna, ma ciemną przeszłość wykupywała POSUM, bo to jest jej zamiar od dawna, prxzez podstawioną osobę zamierza to przejąć wraz z córką ginekologiem i ktoś z nią poszedl na współpracę!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: doremi Re: W kolejce po zdrowie IP: *.adsl.inetia.pl 05.06.07, 10:10 Błońska to nie tylko kłamczuszka, ale i spryciula! No, no... Co jeszcze wymyśli? Odpowiedz Link Zgłoś