Dodaj do ulubionych

Brutalni gwałciciele grasowali we wsi pod Oleśnicą

    • Gość: krys Gdzie wysłać cv na kata? IP: *.marton.net.pl / *.marton.net.pl 15.11.05, 20:47
      Panie Prezydencie mam skończone dwa fakultety humanistyczne, to chyba wystarczy?
      Jak Pan przywróci karę smierci, biorę robotę kata od ręki.
      Gdzie wysłać cv?

      krys
      • Gość: zenon77 Re: Gdzie wysłać cv na kata? IP: .153.3.* / 212.244.90.* 15.11.05, 21:00
        Ja mam wprawdzie tylko jeden fakultet z ekonomii, ale za to zdobyty z
        wyróżnieniem na jednej z najlepszych, polskich uczelni. Panie Prezydencie
        zgłaszam swój akces do plutonu egzekucyjnego. Pomimo, że mam spore
        doświadczenie w zarządzaniu ludźmi, będę aplikował na stanowisko szeregowego
        strzelca...
        A tak poważnie - ciężka praca na najtańszej możliwej diecie, a po całkowitym
        wyniszczeniu organizmu kula w łeb.
    • Gość: baska powinni wieszac takich za jaja i wbijac na pal IP: *.acn.waw.pl 15.11.05, 20:54
      krew sie we mnie gotuje, jak czytam o tkich wynaturzencach/ przeciez to nie ludzie/ powinno sie
      sumowac kary/ za kazdy gwalt po 15 lat, do tego rozboje, pobicia, wlamanie do domu/ siedzialby taki do
      usranej smierci ze stuletnim wyrokiem/ przeciez za 15 lat moze powtorzyc to wszystko/ ja sobie jakos
      nie moge tego wyobrazic/ po prostu sie boje/ strasznie sie boje/
    • Gość: Mick O'why NAIWNI JESTEŚCIE IP: *.magma-net.pl 15.11.05, 20:56
      Wszyscy ci którzy pocieszacie sie ze ich w wiezieniu jakies przykrosci spotkaja.

      Na przegranej pozycji w hierarchii wiezienej sa pedofile, matkobojcy i
      wszelkiej masci dewianci seksualni. A to byl regularny ohydny gwalt bedacy
      aktem agresji i przemocy. Dokladnie na tym samym polega cw..owanie - dlatego
      nie jest istotne czy cw..uje sie innego mezczyzne czy staruszke.

      Kto ruszy takich zdemoralizowanych, agresywnych i bezinteresownie okrutnych
      typkow do tego recydywistow? A bo to dla nich wiezienie pierwszyzna??? Od razu
      sobie poustawiaja cala cele, tak jak sobie ustawili wies i zastraszyli
      miejscowa policje. Albo wejda w komitywe z mafijno dresiarskim motlochem i beda
      sie rechotac z tego jak to stara babe wyru...ali , albo mloda sikse na oczach
      matki wyobracali.
      Niewesola konkluzja jest wiec to ze to nie oni bedą cw..owani tylko oni beda
      cw..owac. Frajerow, zlodziejaszkow, drobnych dilerow i inych przestepcow dla
      ktorych przestepstwo jest sposobem na latwe zycie , a nie celem samym w sobie i
      bezinteresowna pasja!

      Takim debilom, skoro juz nie ma na nich sznura, powinno sie aplikowac 5000 V w
      skronie albo przecinac w mozgu jakis peczek bialych wlokienek i robic z nich
      tym samym nieagresywne ubezwlasnowolnione polwarzywa. Byle sie umieli wyknocic
      i podetrzec , dac im do reki klucz francuski i niech przykrecaja do konca zycia
      nakretki w jakims zakladzie pracy chronionej....
      • Gość: mecenas Re: NAIWNI JESTEŚCIE IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.11.05, 21:12
        Masz niestety rację. Może Ziobro coś wymyśli....Zanim straci posade.
    • Gość: prawnik Re: Brutalni gwałciciele grasowali we wsi pod Ole IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.11.05, 21:09
      tego "OBROŃCĘ " też warto by wsadzić na parę lat .Sukinsyna.
    • maxumen KASTRACJA - jedyny sposób. 15.11.05, 21:18
      Nie głosowałem na nich ale mam nadzieje, że PiS zaostrzy przepisy związane z
      takimi przestępstwami.
      Muzułumanie za kradzież ucinają rękę, on już nią nie ukradnie 50 następnych
      mooocno się zastanowi i złodzieji praktycznie nie ma.
      (U nas zamiast jednorękich bandytów byliby jednoręcy politycy;) )
      Powinni kastrować pedofili (podobno to choroba, podobno nieuleczalna a) to
      jedyny sposób rzeby to się napewno nie powtórzyło tak i gwałcicieli.
      Dla tych sprawiedliwość mam nadzieje, że będzie czekała w więziennych murach,
      skoro nasze państwo takie słabe niech sprawiedliwość wymierzą ci którzy mimo, że
      wynaturzeni nieco mają w sobie ludzkie uczucia i instynkty w publicznym więzieniu:).
    • Gość: police_man Re: Brutalni gwałciciele grasowali we wsi pod Ole IP: *.duna.pl / 83.151.32.* 15.11.05, 21:22
      moim skromnym zdaniem powinni ich wydac spoleczenstwu , albo przeznaczyc do
      badan dla lekarzy .
    • Gość: Awater W polskim prawie powinno być sumowanie wyroków IP: *.chello.pl 15.11.05, 21:30
      Wtedy te dwa sk... syny wyszłyby z więzienia po co najmniej 100 latach
    • Gość: edek Jestem za kara smierci dla zwyrodnialcow IP: *.dip0.t-ipconnect.de 15.11.05, 21:35
      sa recdywistami, ktorym panstwo dalo szabse poprawy, nie skorzystali z tego, terza podatnik, musi placic za utrzymanie bandytow w wiezieniu, gdzie nie pracujac, beda jedli, spali. Bezpiecznie i cieplo. Tej szans nie mieli ich ofiary. Dlatego jestem za kara smierci przez powieszenie.
    • Gość: ech Re: Brutalni gwałciciele grasowali we wsi pod Ole IP: *.one.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 15.11.05, 21:50
      a tusk donald sobie dalej żyje...
    • Gość: edy Re: Brutalni gwałciciele grasowali we wsi pod Ole IP: *.btk.net.pl 15.11.05, 21:52
      MYŚĄLĘ ŻE NOWY RZĄD UPORA SIĘ Z TAKIMI ZBRODNIARZAMI.NA ŚMIERĆ ICH!!!! NIE MOŻE
      BYĆ DLA TAKICH DRANI LITOŚCI.
      • kitka1984 Re: Brutalni gwałciciele grasowali we wsi pod Ole 19.01.06, 13:39
        o ktorym Łochowie mowa?
    • Gość: sprawiedliwy Państwo jest po jego stronie, więc może śmiać się IP: *.tpnet.pl / *.tpnet.pl 15.11.05, 21:59
      społeczeństwu w twarz, bo wie dobrze, że społeczeństwo jest bezsilne. Jego
      "pała" dla naszych obrońców praw "człowieka" jest świętością i nie dadzą jej
      złamać ani tym bardziej odciąć. Wprowadzone na zasadzie papugowania najgorszych
      rozwiązań z krajów, gdzie rządzą lewaki prawa doprowadziły do faktycznego
      uprzywilejowania takich śmieci. A z zasądzonej kary odsiedzi najwyżej połowę, po
      czym dalej będzie mógł napadać, gwałcić i mordować. Ale tak jest przecież wielce
      humanitarnie, nowocześnie i postępowo!
      • Gość: edek eliminowac bandytow IP: *.dip0.t-ipconnect.de 15.11.05, 22:02
        powiesic na rynku w rodzinnej wiosce. Nic tak nie odstrasza bydla, jak wiszace scierwo prze 3 dni na drzewie. Zaloze sie ze przez nastepne 20 lat nikt w Olesnicy nie pomysli o jakims napadzie czy gwalcie.
        • Gość: Krótko i na temat Re: eliminowac bandytow IP: *.bielsko.dialog.net.pl 15.11.05, 23:25
          To prawda. Mój dawny szef - Amerykanin opowiadał o miasteczku w USA, w którym
          pewien człowiek dopuścił się gwałtu (XX wiek). Powiesili go miejscowi na
          drzewie na rynku. Kilkadziesiąt lat później jeszcze sobie to drzewo pokazywano,
          a kolejnych amatorów takich akcji już w tym miasteczku nie było.

          Tyle, że tym powinny zajmować się powołane do tego służby, a nie sami
          obywatele. U nas niestety policja zwyrodnialców łapie, a prawnicy ich szybko
          wypuszczają.
          • wielki_czarownik Przykład bliższy czasowo 15.11.05, 23:29
            W TV widziałem program gdzie opisano przypadek miasteczka w USA w którym doszło do serii gwałtów. Ludzie zaczęli się zbroić na potęgę. W krótkim czasie życie straciło 2 gwałcicieli zastrzelonych przez napadnięte kobiety. Potem przez rok nie zanotowano w miasteczku żadnego przestępstwa!
            Po prostu w półświatku poszła fama, że tam celnie strzelają bez ostrzeżenia.
    • Gość: Marek Zwyrodnialców do kamieniołomów IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.11.05, 22:10
      Cała wina jest po stronie glin. Ci zasrańcy teryzowali od lat ta miejscowość.
      Pytam się gdzie byli gliniarze. Dlaczego dopuścili do tego aby ludzie bali się
      tych zboczeńców.Mam nadzieję że klawisze zrehabilitują się za swoich kumpli w
      mundurach. A tak na marginesie dlaczego mam płacić jako podatnik za pobyt w
      więzieniu za tych gnoi. Niech może popracowali by 15 lat w kamieniołomach. Czas
      przestać być humanitarnym dla takich zwyrodnalców i stworzyć specjalne więzienia.
    • t.e.a Re: Brutalni gwałciciele grasowali we wsi pod Ole 15.11.05, 22:13
      no mam nadzieję, że poznaja smak gwałtu he he he...
      • Gość: zgwałcony Re: Brutalni gwałciciele grasowali we wsi pod Ole IP: *.wroclaw.mm.pl 15.11.05, 22:55
        Jestem zgwałcony tymi mailami! nadawcy sądzą iż w kiciu skazani odczują skutki
        swojego karalnego postępowania! Błąd........... oni już od lat nic nie są w
        stanie myśleć!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dlaczego byliby w stanie to zrobić
        teraz?????????????? Przecież to dno moralne i dno """""człowieczeństwa""""
    • Gość: . Za sam ryj IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.11.05, 22:58
      powinien dostać 25 lat więzienia
    • Gość: bobasz Re: Brutalni gwałciciele grasowali we wsi pod Ole IP: *.cvdnet.eu.org / *.cvdnet.eu.org 15.11.05, 23:03
      to ludzie czy co? raczej nic..
    • Gość: Zx Spectrum Re: Chłopaki z normalnych rodzin? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.11.05, 23:52
      Co Ty z tym kosciolem katolickim - dwóch pojebów i tyle...
    • Gość: stradomianin re cośtam IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.11.05, 23:56
      Osobiście nie znam, ale z tego co ludzie mówią to trzymają się w normie.
      Oczywiście normy mogą być różne. W tym przypadku jest ok.
    • Gość: erlowanizer ZADNEJ KARY SMIERCI - TYLKO DOZYWOTNIE ROBOTY IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.11.05, 00:02
      w naszym piękny kraju trzeba wielu rąk do ciężkich robót których nikt nie chce
      robić bo się nie opłaca....
    • Gość: 6r8r no to Wamda miała radoche :) IP: *.kapelusz.pl / *.kapelusz.pl 16.11.05, 00:03
    • bronek25 Re: Brutalni gwałciciele grasowali we wsi pod Ole 16.11.05, 00:12
      Zwykle po takich informacjach ludzi- tak jak i mnie- napelnia zgroza! I
      slusznie!Padaja propozycje- smierc! I tez sie nie dziwie! Ale dokonuja tego
      mlodzi ludzie - wychowani przez siostry, księży w szkołach, w przedszkolach
      itp. Czy ci ludzie gaszac publiczna kasę, mają chociaz przez chwilę pomyslunek
      o skuteczności swojej pracy? W ramach np. rękojmi jakiejś? Bo coraz wiecej
      tego,wiec moze by dac sobie siana z tym uczeniem bez efektów
      • Gość: eliza Re: Brutalni gwałciciele grasowali we wsi pod Ole IP: *.rene.com.pl 16.11.05, 17:00
        wiec winni sa ksieza, zakonnice i nauczyciele? nie jestem osoba wierzaca,
        czesto sama mam wiele do zarzucenia ksiezom i kosciolowi. uwazam ze religia w
        szkolach nie jest potrzebna, kazdy kto jest wierzacy powinien pobierac nauki
        religii w kosciele, na specjalnych zajeciach ale to co ty napisales to totalna
        bzdura.
        "Czy ci ludzie gaszac publiczna kasę, mają chociaz przez chwilę pomyslunek
        o skuteczności swojej pracy? W ramach np. rękojmi jakiejś?"
        czyli co? ksiadz ktory uczyl ich religii w ramach rekojmi ma isc razem z nim do
        ciupy, czy moze zaolacic odszkodowanie ofiarom?
    • Gość: no_name Re: Brutalni gwałciciele grasowali we wsi pod Ole IP: *.gdynia.mm.pl 16.11.05, 00:12
      generalnie jestem spokojnym człowiekiem, ALE jak widzę tę łysą gębę (wcale nie
      Gombrowiczowską), to... chyba bym go skopał, jakbym spotkał na osiedlu... a
      wyroki? cóż, to znowu nieudolność polskich sądów i wręcz żałosny dowód na jakość
      ich "usług". dałbym 25 lat, po co trzymać takich ludzi krócej na uwięzi; a
      mówienie (a zapewne niektórzy tak mówią), że w więzieniu ich morale i stan
      emo-psych totalnie podupadnie w kierunku degeneracji jeszcze głębszej - cóż, to
      już wina polskich więzień (a tacy przydatni polskiej kulturze i respektowani w
      świecie ludzie jak Rywin muszą siedzieć; łysa pała gwałciciel 25 lat nie
      dostanie... szkoda mówić).
      • Gość: Trener Re: Brutalni gwałciciele grasowali we wsi pod Ole IP: *.kom / *.kom-net.pl 16.11.05, 00:16
        Sędzia Wiązek to w porządku gość - bardzo mądry i uczciwy! Orzekł najsurowiej
        jak mu ustawa pozwoliła. Aprawda radosna jest taka, że goście nie przeżyją w
        pierdlu, bo taka jest praktyka. Nie ma zatem znaczenia czy dostali po 15,9 czy
        po 5 lat. To wystarczajaco duzo zeby sie dowiedziano za co siedza.
    • Gość: wujek Dobra Rada Wysłać ekipę z Łochowa. W parę minut rozwiążą IP: *.tpnet.pl / *.tpnet.pl 16.11.05, 00:15
      problem, z którym nasi lewicujący profesorkowie prawnicy nigdy nie poradzą.
    • Gość: AOL ODCIAC IM PENISY IP: 141.117.94.* 16.11.05, 00:23
    • Gość: Kat Obrzezać IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.11.05, 00:54
      Jedno tylko pozostaje - obrzezać i sznurem urwać
    • Gość: Wierzący w ludzi WIĘKSZOŚĆ Z WAS PISZĄCYCH BY TAK ZROBIŁA! IP: 213.199.251.* 16.11.05, 01:08
      Ludzie, zobaczcie na swoje posty.
      Obciąć penisy.
      Powiesić.
      Skazać na krzesło elektryczne.
      Poprzecinać im wiązania w mózgu.

      To ostatnie, było najbardziej twórcze.

      Czy zatem wracamy do przeszłości i prawa Hammurabiego?

      Nie sądzę, że są to dobrzy chłopcy, ba, jestem do ich postawy negatywnie
      nastawiony, lecz założę się, że

      WIĘKSZOŚĆ Z WAS PISZĄCYCH BY TAK ZROBIŁA,

      gdybyście mieli takie uwarunkowania jak oni, taką samą rodzinę, środowisko,
      pobudki wewnętrzne, wreszcie system wartości. Takie zachowanie jest wywołane
      tzw. "niedostosowaniem społecznym", coś jak "nienormalność". Tacy ludzie nie
      potrafią się dostosować do społeczeństwa, lecz nie są od początku źli.
      Złymi uczyniło ich środowisko w którym dorastali.
      Ile jeszcze będzie samosądów, kar śmierci, nakładów na dotacje "łamania
      psychiki", zanim wszyscy będą doskonale wychowywać swoje dzieci?
      I kto to wywoła.
      Ważne pytania jak zwykle pozostaną bez natychamiastowej odpowiedzi, wymagają
      myślenia, a nie odruchowego odpowiadania, na tak, albo na nie.
      Ale zawsze myślenia.
      A nie każdy pragnie myśleć.
      • Gość: snerg Re: WIĘKSZOŚĆ Z WAS PISZĄCYCH BY TAK ZROBIŁA! IP: *.olsztyn.net.pl 16.11.05, 01:45
        Ty naprawdę tak uważasz, bo trudno mi uwierzyć, żeby ktoś napisał to z
        przekonania, a nie tylko dla chęci prowokacji.
      • vapin Re: WIĘKSZOŚĆ Z WAS PISZĄCYCH BY TAK ZROBIŁA! 16.11.05, 01:49
        chętnie poznałbym Twój portret socjologiczny, bo po przeczytaniu takiego
        curiosum, wolałbym wiedzieć skąd się biorą takie "myśli". Zawsze uważam, że
        należy rozmawiać z argumentami, ale tu nie ma argumentów.
      • Gość: FenixDhaar Re: WIĘKSZOŚĆ Z WAS PISZĄCYCH BY TAK ZROBIŁA! IP: *.net / *.man.bydgoszcz.pl 16.11.05, 02:49
        I tu się mylisz.
        Pochodzę z przeciętnej rodziny. Od dwóch miesięcy zyje w długach bo moje konto świeci pustkami...
        jakimś (zapewne dla Ciebie) dziwnym trafem nie miałem _nigdy_ do czynienia z policją. Nigdy nie byłem nawet spisany!
        Jakoś nie kusi mnie by coś takiego robić, by w jakikolwiek sposób naginać/łamac prawo.
        Zakładnie z góry, iz każdy zrobiłby to samo jest głupotą. Ludzie są różni.
        nie tylko środowisko nas kształtuje. Gdyby było inaczej, musiałbym się przed własnym kuzynem ukrywać (ojciec - psycho - alkoholik). A jednak, pomimo tego,kuzyn jest najporządniejszym człowiekiem, jakiego znam.

        Dziwi mnie takie podejście. Niby to jesteś negatywnie nastawiony do czynu tych kolesi, ale starasz się ich bzdurnie usprawiedliwiać. Zastanów się nad sobą!
        Usprawiedliwiałbys ich, gdyby zgwałcili Twoją babcię / siostrę?
        Wątpię.
        Nie dziwię się oburzonym "krzykaczom" tego forum. Sam bym młtkiem zatłukł kolesia, który by zrujnował życie mojemu rodzeństwu. A wiedz, że spokojny ze mnie człowiek. Nigdy w życiu nikomu w pysk nie dałem, ani mi nie dano.
        A jeśli Twój post jest jedynie zamierzoną prowokacją, to ... współczucia. Bo jest niskiego lotu.
      • Gość: guzik Guzik Prawda IP: *.such.nat.hnet.pl 16.11.05, 05:40
        Gość portalu: Wierzący w ludzi napisał(a)

        > gdybyście mieli takie uwarunkowania jak oni, taką samą rodzinę, środowisko,
        > pobudki wewnętrzne, wreszcie system wartości. Takie zachowanie jest wywołane
        > tzw. "niedostosowaniem społecznym", coś jak "nienormalność". Tacy ludzie nie
        > potrafią się dostosować do społeczeństwa, lecz nie są od początku źli.
        > Złymi uczyniło ich środowisko w którym dorastali.

        Co z tego, że wychowywali się w złych warunkach? Liczy się tylko to, że teraz są
        oni niebezpieczni dla ciebie i dla mnie oraz dla reszty społeczeństwa. Ci ludzie
        nie zasługują na życie, należy się z nimi stanowczo rozprawić: obciąć penisy,
        powiesić, skazać na krzesło elektryczne lub poprzecinać im wiązania w mózgu.

        Jeśli jedziesz za szybko i się rozwalisz na drzewie, to świat nie ma dla ciebie
        litości. Dlaczego nad nimi ma się świat litować?
      • Gość: eliza Re: WIĘKSZOŚĆ Z WAS PISZĄCYCH BY TAK ZROBIŁA! IP: *.rene.com.pl 16.11.05, 17:20
        to, ze wszyscy zycza im najsurowszej kary to normalne! kazdemu czlowiekowi wlos
        jezy sie na glowie kiedy slyszy o czyms takim. oni nie sa ludzmi i na nic
        wiecej nie zasluguja, nie zasluguja na to zeby odpoczywac sobie w pierdlu za
        nasze pieniadze. a to co napisales, ze wiekszosc wypowiadajacych sie tutaj osob
        zrobilaby to samo co oni, jest wrecz chore.
        zapewniam cie ze wiele osob ma jak napisales podobne uwarunkowania i pomimo
        tego nie staja sie zwyrodnialymi zboczencami.
        po pierwsze nie wiesz jakie sa ich rodziny, niemniej jednak wiele osob
        pochodzacych z tzw. patologicznych rodzin wyrasta na normalnych ludzi. piszesz
        o ich systemie wartosci... oni nie maja zadnych wartosci, a poza tym kazdy jest
        odpowiedzialny za to jakie wartosci i zasady sa dla niego wazne w zyciu. to, ze
        oni sa debilami, prawdopodobnie opoznionymi rowniez ich nie usprawiedliwia. nie
        wszyscy ułomni umysłowo staja sie bestiami.
        "złymi uczynilo ich srodowisko w którym dorastali", co za bzdura! biedaczki nie
        potrafili przystosowac sie do spoleczenstwa. prawdopodonie to złe i podle
        spoleczenstwo nie pozwalalo im krasc i dreczyc zwierzat kiedy byli w
        podstawowce... proponuje, zebys w ramach zadosuczynienia krzywd, ktore
        spotykaly ich ze strony wstretnego soleczenstwa zapewnil im ostoje we wlasnym
        domu kiedy wyjda z wiezienia. skoro jestes taki madry, tyle w tobie dobroci i
        zrozumienia popracuj nad nimi a na pewno stana sie na nowo ludzmi:) bo przeciez
        nie urodzili sie zli!
        tak, zgadzam sie nie kazdy pragnie myslec, po tym co przeczytalam sadze, ze
        jestes jedna z takich wlasnie osob.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka