Spoko miejscem na wesele jest ten pensjonat ranchocolorado.pl/. bardzo mi sie podobała cała organizacja oraz podejście obsługi do gości. Wszystko przygotowane i dopieszczone. Wspaniałe jedzenie. Fantastyczny klimat aż się nie
Proszę pomóżcie mi znaleźć miejsce na wesele w górach. Moje poszukiwania w internecie nie przynoszą rezultatów :( Potrzebuję sali na 80 osób, wraz z noclegami dla wszystkich... Myślałam o wynajęciu jakiegoś pensjonatu. Czy znacie jakieś godne polecenia miejsce?
Hej! Ja organizuję ślub i wesele wgórach 16.08.08 r. Nie wiem o które góry chodzi Tobie. My z N organizujemy wszystko w Karkonoszach w Karpaczu w DW "Lubuszanin" na 120 osób. Zakwaterować można ok. 90 osób. Już nnie mogę się doczekać...
Nie wiem czy to wypada przenieść całą imprezę z miasta w którym mamy całą rodzinę 100km w góry.Znalazłam firmę ślubną,która załatwi za mnie wszystko(orkiestra,oprawa muzyczna mszy przez skrzypka,video,dekoracje)Sam ślub odbedzie się w starym drewnianym kościółku.W restauracji po weselu mamy
A moglabyś zdradzić gdzie i o jakim konkretnym lokalu mówisz?
Witam,chcemy zorganizować ślub i wesele w przepięknej Kotlinie Kłodzkiej,jednak miejscowość ta oddalona jest od Wrocławia ,gdzie mieszka większość gości ok.100km.Agencja ślubna zazłatwiła nam piękną salę oraz malowniczy drewniany kościółek,do tego super zespół i piękną oprawę muzyczną samego
Witam Może trochę szczegółów dla zainteresowanych. Długo zastanawialiśmy się nad tym pomysłem, aż w końcu się zdecydowaliśmy. Jesteśmy z centralnej Polski, więc do gór dość daleko i koszty w związku z tym spore. Ale ponieważ jesteśmy związani mocno z Tatrami turystycznie, więc argumenty
Jednak drewniany na kozielskiej bije wszystie. Obejscie kosciola ogrom pieknie utrzymanej zieleni i wnetrze. Super atmosfera. Slub tylko tam.
Ja Wam proponuje Kosciol p/w NMP w Szałszy ( kierunek Tarnowskie Góry) jest to Kosciol z drewna zabytkowy maly i przytulny sama w nim brałam swoj slub i nie ma porownania ta atmosfera ten zapach zabytku cos cudownego zaden inny Kosciol nie wprowadzi Was w taki klimat jak ten jak chcecie
tyle to ja tez wiem bo sie już dowiadywałem, plus do tego ślub w światyni wang w szklarskiej ale bardzije mi chodzi o wrazenia z wesel gdzie sa organizowane
Gość portalu: darekkam napisał(a): > tyle to ja tez wiem bo sie już dowiadywałem, plus do tego ślub w światyni wang > w szklarskiej Witam. Dałbym sobie rękę uciąć, że Świątynia Wang jest zbudowana w Karpaczu Górnym, ale może coś się ostatnio zmieniło. :) Pozdrawiam M
Hej jakie znacie poradniki - książkowe, prasowe, bazy firm etc. pomagające w organizacji ślubu i wesela - wszystko co ułatwia zaplanowanie i znalezienie przydatnych informacji - z góry dziękuję :)
Dzień dobry! Do dnia dzisiejszego byłam tylko czytelnikiem forum, ale wreszcie zdobyłam się na odwagę i zdecydowałam się podzielić z Wami, Drogie Forumowiczki (mam nadzieję, że istnieje taki wyraz) planami dotyczącymi mojego wesela. Jeszcze nie umiem wklejać zdjęć, więc będą tylko linki. Mam
Mam ok. 175 cm wzrostu, więc można przyjąć, że jestem wysoka. Nie zmienia to jednak faktu, że ze wszystkich bukietów ślubnych jak dotąd najbardziej podobały mi się "kulki" i "półkulki". Natomiast co do kwiatów to sama również myślałam o zielonym storczyku, z czego wynika że jest to chyba
Witam, Poszukuje kontaktu do osób (firm) zajmujących się strojeniem kościoła na uroczystość ślubu oraz firm gdzie można wynająć ciekawe samochody na terenie Bydgoszczy. Z góry dziekuje za odpowiedź i pozdrawiam
Niech naciska na Ciebie ....:) -- "Życie musi mieć własną geografię. Barwy, góry, różnorodność... Jeżeli nie ma tego, to znaczy, że mieszkasz na księżycu lub pośrodku pustyni; i kiedy przyjrzysz się temu miejscu, przekonasz się, iż tylko najbardziej niesamowite, najbardziej zawzięte
.... wszystko ma być niedrogo .. ciężko będzie .... -- "Życie musi mieć własną geografię. Barwy, góry, różnorodność... Jeżeli nie ma tego, to znaczy, że mieszkasz na księżycu lub pośrodku pustyni; i kiedy przyjrzysz się temu miejscu, przekonasz się, iż tylko najbardziej niesamowite