2 916 wyników w czasie 332 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Forum ślub i wesele- zielona góra - zapraszam (początek wątku)

forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=48027

Re: Forum ślub i wesele- zielona góra - zapraszam

Spoko miejscem na wesele jest ten pensjonat ranchocolorado.pl/. bardzo mi sie podobała cała organizacja oraz podejście obsługi do gości. Wszystko przygotowane i dopieszczone. Wspaniałe jedzenie. Fantastyczny klimat aż się nie

Ślub i wesele w górach (początek wątku)

Proszę pomóżcie mi znaleźć miejsce na wesele w górach. Moje poszukiwania w internecie nie przynoszą rezultatów :( Potrzebuję sali na 80 osób, wraz z noclegami dla wszystkich... Myślałam o wynajęciu jakiegoś pensjonatu. Czy znacie jakieś godne polecenia miejsce?

Re: Ślub i wesele w górach

Hej! Ja organizuję ślub i wesele wgórach 16.08.08 r. Nie wiem o które góry chodzi Tobie. My z N organizujemy wszystko w Karkonoszach w Karpaczu w DW "Lubuszanin" na 120 osób. Zakwaterować można ok. 90 osób. Już nnie mogę się doczekać...

Ślub i wesele w górach? (początek wątku)

Nie wiem czy to wypada przenieść całą imprezę z miasta w którym mamy całą rodzinę 100km w góry.Znalazłam firmę ślubną,która załatwi za mnie wszystko(orkiestra,oprawa muzyczna mszy przez skrzypka,video,dekoracje)Sam ślub odbedzie się w starym drewnianym kościółku.W restauracji po weselu mamy

Re: Ślub i wesele w górach?

A moglabyś zdradzić gdzie i o jakim konkretnym lokalu mówisz?

Ślub i wesele w górach,czy warto? (początek wątku)

Witam,chcemy zorganizować ślub i wesele w przepięknej Kotlinie Kłodzkiej,jednak miejscowość ta oddalona jest od Wrocławia ,gdzie mieszka większość gości ok.100km.Agencja ślubna zazłatwiła nam piękną salę oraz malowniczy drewniany kościółek,do tego super zespół i piękną oprawę muzyczną samego

Re: Mieliśmy ślub i wesele w górach

Witam Może trochę szczegółów dla zainteresowanych. Długo zastanawialiśmy się nad tym pomysłem, aż w końcu się zdecydowaliśmy. Jesteśmy z centralnej Polski, więc do gór dość daleko i koszty w związku z tym spore. Ale ponieważ jesteśmy związani mocno z Tatrami turystycznie, więc argumenty

Re: Ślub i wesele

Jednak drewniany na kozielskiej bije wszystie. Obejscie kosciola ogrom pieknie utrzymanej zieleni i wnetrze. Super atmosfera. Slub tylko tam.

Re: Ślub i wesele

Ja Wam proponuje Kosciol p/w NMP w Szałszy ( kierunek Tarnowskie Góry) jest to Kosciol z drewna zabytkowy maly i przytulny sama w nim brałam swoj slub i nie ma porownania ta atmosfera ten zapach zabytku cos cudownego zaden inny Kosciol nie wprowadzi Was w taki klimat jak ten jak chcecie

Re: gdzie wesele w zielonej górze lub okolicy

tyle to ja tez wiem bo sie już dowiadywałem, plus do tego ślub w światyni wang w szklarskiej ale bardzije mi chodzi o wrazenia z wesel gdzie sa organizowane

Re: gdzie wesele w zielonej górze lub okolicy

Gość portalu: darekkam napisał(a): > tyle to ja tez wiem bo sie już dowiadywałem, plus do tego ślub w światyni wang > w szklarskiej Witam. Dałbym sobie rękę uciąć, że Świątynia Wang jest zbudowana w Karpaczu Górnym, ale może coś się ostatnio zmieniło. :) Pozdrawiam M

Planowanie ślubu i wesela (początek wątku)

Hej jakie znacie poradniki - książkowe, prasowe, bazy firm etc. pomagające w organizacji ślubu i wesela - wszystko co ułatwia zaplanowanie i znalezienie przydatnych informacji - z góry dziękuję :)

Ślub i wesele małej-szelmy (początek wątku)

Dzień dobry! Do dnia dzisiejszego byłam tylko czytelnikiem forum, ale wreszcie zdobyłam się na odwagę i zdecydowałam się podzielić z Wami, Drogie Forumowiczki (mam nadzieję, że istnieje taki wyraz) planami dotyczącymi mojego wesela. Jeszcze nie umiem wklejać zdjęć, więc będą tylko linki. Mam

Re: Ślub i wesele małej-szelmy

Mam ok. 175 cm wzrostu, więc można przyjąć, że jestem wysoka. Nie zmienia to jednak faktu, że ze wszystkich bukietów ślubnych jak dotąd najbardziej podobały mi się "kulki" i "półkulki". Natomiast co do kwiatów to sama również myślałam o zielonym storczyku, z czego wynika że jest to chyba

Wesele-Ślub (początek wątku)

Witam, Poszukuje kontaktu do osób (firm) zajmujących się strojeniem kościoła na uroczystość ślubu oraz firm gdzie można wynająć ciekawe samochody na terenie Bydgoszczy. Z góry dziekuje za odpowiedź i pozdrawiam

Re: ślub i wesele

Niech naciska na Ciebie ....:) -- "Życie musi mieć własną geografię. Barwy, góry, różnorodność... Jeżeli nie ma tego, to znaczy, że mieszkasz na księżycu lub pośrodku pustyni; i kiedy przyjrzysz się temu miejscu, przekonasz się, iż tylko najbardziej niesamowite, najbardziej zawzięte

Re: ślub i wesele

.... wszystko ma być niedrogo .. ciężko będzie .... -- "Życie musi mieć własną geografię. Barwy, góry, różnorodność... Jeżeli nie ma tego, to znaczy, że mieszkasz na księżycu lub pośrodku pustyni; i kiedy przyjrzysz się temu miejscu, przekonasz się, iż tylko najbardziej niesamowite

1 2 3 4 5 6