660 686 wyników w czasie 354 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Kryzys wieku średniego ;)

analoga_niet napisała: > Mój facet ma coś w tym stylu hobby i uwierz, że łączy to ludzi od nastolatków d > o 60-latków, mam wrażenie że akurat w takich gronach wiek nie ma znaczenia > blisko bo jednak gra ale trochę inna - speedcubing młodego zresza ludzi od 4 do 99 rż ;) - i

Re: Kryzys wieku średniego ;)

Mój facet ma coś w tym stylu hobby i uwierz, że łączy to ludzi od nastolatków do 60-latków, mam wrażenie że akurat w takich gronach wiek nie ma znaczenia -- Sami Wiecie Kto

Re: 🐯 Wszystko o zwierzętach🐯

o rozpiętości ponad 6 m, dzięki którym potrafił ponoć rozwijać szybkość do 60 km/h. Jako kuzyn dzisiejszych pelikanów i bocianów żył prawdopodobnie w okresie od 25 do 2,5 miliona lat temu.

Re: 🐯 Wszystko o zwierzętach🐯

. Wszystkie te czynniki są ściśle powiązane: rosnące temperatury sprawiają, że zwiększa się liczebność i zasięg pasożytów, które roznoszą patogeny, a jednocześnie skłaniają farmerów do sięgania po chemię. Cierpią pszczoły.

Re: Zełeński odsyła order

arwena_111 napisała: > Ja wiem, że ty byś najchętniej zrobiła w Polsce Ukrainę - ale na szczęście tacy > jak ty są w mniejszości. Pleciesz takie androny, jak endecja po śmierci Piłsudskiego Właśnie takie zarzuty o ukrainizacji Wołynia zarzucano Henrykowi Józewskiemu Co jest i

Re: Zełeński odsyła order

pursuedbyabear napisała: > No ty popierasz putlera, to wiemy. > Ziew. Ja mogę popierać nawet myszkę Micky, to gwarantuje mi moje demokratyczne prawo do wolności opinii. Jako zwolenniczka dyktatury jedynej słusznej myśli, nie wiesz pewnie o co chodzi. I sami Ukraińcy pokazują

Re: Barbie legs...świat oszalał

snakelilith napisała: > ale chcesz bym dziś jako 60 latka konkurowała z 40 latkami? Nie, ja nic nie chce, ale ty wlasnie z jakiegos powodu poczulas ze musisz. I to wlasnie skomentowala (celnie moim zdaniem) kk345 A twoj tekst o smuteczku jesli nie ma sie niczym pochwalic to tylko

Re: Barbie legs...świat oszalał

azalee napisała: > Ale ze ma wkleic zdjecie sprzed 30 lat bo jak nie to smuteczek? Niech wklei. Nawet jak sprzed 30 lat, to przecież geny się nie zmieniły. Na moim zdjęciu jest tylko 20 lat różnicy, ale chcesz bym dziś jako 60 latka konkurowała z 40 latkami?

Re: Ekstremalny i zupełny ghosting.

bmtm napisał: > Nie oskarżyły ich o stalking? No może taki to już wiek. Wiesz, jak tacy panowie są okolice 70 i więcej, a te panie co najmniej 60 (wspomnienia z młodości, więc nie mogą być młodsze, bo by w stosownym czasie jeszcze do przedszkola chodziły), to już nie robi im to różnicy.

Re: Ekstremalny i zupełny ghosting.

A co mają do tego rodziny? Facet lat 60+ ma prawo podjąć decyzję dotyczaca jego? -- http://www.youtube.com/watch?v=-bBVdpeeUBM&feature=related P http://www.suwaczek.pl/cache/dd8f2d9284.png awe http://www.youtube.com/watch?v=5YXVMCHG-Nk ł https://forum.gazeta.pl/forum/w,566

Szpital Południowy (początek wątku)

stanie zarobić 60-70 tys. zł miesięcznie. Druga umowa dotyczyła dyżurów. Stawka została określona na 200 zł za godzinę. Przy 8 dyżurach w miesiącu (po 16 godzin każdy) daje to kolejne 25,6 tys. zł miesięcznie. Jest jeszcze trzecia umowa, która dotyczy realizowanych przez oddział chirurgiczny usług

Re: A dorosły z ADHD

, zauważa, że dno od spodu jest brązowe a nie błyszczące i przez sześć godzin doprowadza te patelnię do stanu jakby wyszła ze sklepu, a realna robota leży odłogiem. Albo do przepisu potrzebne jej trzy lyzki czegoś tam co co prawda może być zastąpione substytutem ale rzuci wszystko i pojedzie na drugi koniec

Re: Świadek "afery" nie chciał zeznawać.

O łał! Myślisz, że po wywaleniu porsche może być wakat? Jesteś z Warszawy? Gdzie ten szpital, pędzę z ofertą pracy, zgodzę się na dychę. Podejrzewam, że szpital ma program do układania grafików, jak nie ma, to ja mam. Poza tym, ileż taki SOR może zatrudniać osób, 50-60? Ogarnę. -- ********* *** * *********

Re: Świadek "afery" nie chciał zeznawać.

bmtm napisał: > Pewien lekarz z mojej rodziny około 1985 roku sam obrabiał cały oddział (psychi > atryczny- 60 pacjentów) oraz przez rok miał zastępstwo na drugim odziele z brak > u lekarza tamże (drugie 60 pacjentów). Dzisiaj NFZ wymaga na takich oddziałach > pewnie ok. 10

Re: Parada świrząt51

https://scontent.fwaw9-1.fna.fbcdn.net/v/t39.99422-6/728195691_27602609442709008_640363102291301861_n.png?stp=dst-jpg_tt6&cstp=mx737x778&ctp=p180x540&_nc_cat=111&ccb=1-7&_nc_sid=127cfc&_nc_ohc=KLbTrqdeqqwQ7kNvwHg9B5r&_nc_oc=Adpi5sM7JZgwLhcB-thGuf60dSLFP_2Qy-CrH6dM5Rhs0VRE3fpiyZAsUxm1QJ3y

Re: Parada świrząt51

, żeby nikt nas nie rozliczył! Ta grupa trzyma się razem jak gang. Broni swoich zbrodni na państwie, bo wie, że prawdziwe rozliczenie = koniec ich świata. Polska nie będzie w pełni wolna i praworządna, dopóki te resztki układu Ziobry nie zostaną rozmontowane raz na zawsze. Czas skończyć z fikcją! 💥

Poznam miłą sympatyczną kobietę po 50 tce (początek wątku)

Poznam miła sympatyczną kobietę 50++ ,która planuje wrześniowy urlop a nie ma z kim wyjechać , Interesują mnie kierunki południowe Europy, a może Egipt, Tunezja , zresztą jestem otwarty na wzajemne uzgodnienia, Jestem kulturalnym, normalnym mężczyzną po 60 tce. Samotne wyjazdy są fajne ale

1 2 3 4 5 6