97 wyników w czasie 57 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Dawno nie było… Fitnessowy wątek na wiosnę

progres). W siłówce mam zamiar zmienić trzy treningi przeplatane: A-B-A B-A-B, na A B C. Mam zamiar, bo póki co, to robię pon trucht, wt A, śr trucht, czw B, a w piątek nic mi się już nie chce, ciągną mnie hamstringi i czuję nieoperacyjne kolano, więc nic nie robię. ;p Jakie macie pułapy tlenowe? Gru

Re: Albo ja jestem głupia albo AI...

na fizykę, której nie rozumiała i która ją męczyła, za to > zrobiła właśnie te wolty z maturą, pottem poszła na, powiedzmy prawo administra > cyjne, że pracuje w Valuation Office Agency, oddział Oxford i że kiedy Baba - G > aba przyjeżdża i jej zaczyna wmawiać popoporzucenie, to ona z

Re: Dorada meblowa

Czy https://www.dekoria.pl/lawka-rtv-madly-200x48x42cm,p39211,0,40554.html?ceneo&utm_source=ceneo&utm_medium=referral&ceneo_cid=b0f4622a-ba9f-e06e-bb72-040150e51c3e to jest lekkie? -- feel_good_inc napisał: > A ty biedaku dalej wierzysz w to, co ebabcie piszą. > Mizogonem jest ten

Re: Nie przez feministki, ale konserwatystki

baby > się trzyma krótko, a zakaz antykoncepcji trzeba im narzucać, bo przecież jak b > aba, to domyślnie niczego innego nie pragnie, niż faszerować się prochami z hor > monami i uznaje to za największą zdobycz własnej emancypacji. Przeciez twoj idol wyraźnie powiedział, że kobieta

Re: Kto kogo podsłuchiwał

: twitter.com/KrzysztofBrejza/status/1755182685973069989?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1755182685973069989%7Ctwgr%5Ef790b7227174295fec37ef409aba03bab089d057%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fnatemat.pl%2F

Re: Troche malarstwa na...Dzien Dobry

https://i.pinimg.com/736x/75/44/08/75440830db3aba53b12e88633d0f2bab.jpg -- Lubię forum.gazeta.pl/forum/f,99957,KSIAZKI_MUZYKA_i_Remarque.html

Re: Van Gogh

https://i.pinimg.com/736x/0b/ab/27/0bab278b4df826b01b37ad2aba0bd756.jpg -- Moje forum: forum.gazeta.pl/forum/f,99957,KSIAZKI_MUZYKA_i_Remarque.html

Re: Drobna korekta

jabbaryt napisał: > mówienie o swojej kobiecie baba jest dozwolone. Ale mówienie o obcej kobiecie b > aba... > Myślę, że forumowe panie powinny same ocenić czy ich to nie dotyka. Ty nie tłumacz Ślązaczkom ( mnie i babie borrki :) ) , jak mają się czuć, gdy ktoś mówi "baba

Re: Drobna korekta

jabbaryt napisał: > mówienie o swojej kobiecie baba jest dozwolone. Ale mówienie o obcej kobiecie b > aba... > Myślę, że forumowe panie powinny same ocenić czy ich to nie dotyka. Ich dotyka zdrowy rozsądek.. Zwłaszcza u innych. -- Nic nam teraz nie wychodzi Pi

Re: LGBT precz ze szkół,...

behemot17-13 napisał: > Homoseksualistów nie umiem zrozumieć, nawet nie chcę wgłębiać się w powody wybo > rów. Wiadomo, baba z chłopem nawet w pozycjach napiszmy dość ekstremalnych i pr > zeczących pożyciu i estetyce jako takiej, do zaakceptowania. Chłop z chłopem, b > aba z

Re: Rottweiler ugryzł 8-latka na plaży w Świnoujś

Do popaye!!!. Czytaj co napisałam. Nie wymieniłam pochodzenia tych nieodpowiedzialnych bab. Nie użyłam określenia: kontrola. Napisałam o wzmożeniu czujności, dodam o co szczególnie mi chodzi. Rasa tych psów figuruje w ustawie jako niebezpieczna i o tym należało turystkom przypomnieć (smycz

1 2 3 4 5 6