przez ochrone antyspamowa, Tak, nawet jak zmienię w VPN adres. > A wogole dlaczego korzystasz z VPN, wchodzac na forum? Dlaczego chcesz ukryc swoj IP adres? Korzystam z VPN nie tylko wtedy, gdy wchodzę na forum. Zainstalowałem VPN na wszystkich komputerach w domu wiele lat temu jako
kilka miesięcy. Znaczy IP adres Twojego VPN jest zanotowany w programie obslugujacy forum, jak zrodlo spamow. Na pewno dostajesz komunikat, ze nie mozna wyslac postu przez ochrone antyspamowa, lub cos w tym rodzaju. A wogole dlaczego korzystasz z VPN, wchodzac na forum? Dlaczego chcesz ukryc swoj
Admin forum moze zawiadomic prokurature, podajac Twoj IP adres, i bedziesz skazany onuco Kto twierdzi ze Anna bije Radka?
wymaga prywatnego oskarżenia ani osobistego wniosku głowy państwa – odpowiednie organy (np. prokuratura) mogą zająć się sprawą po powzięciu informacji o czynie. Wiec z powyzszego wynika, ze admin foruma moze zawiadomic prokurature, podajac Twoj IP adres, i bedziesz skazany. Taziuta, Ty naprawde nie
kasi.aa napisała: > Już powinno być OK. Niech osoby, które doświadczyły problemów, wyczyszczą > ciasteczka i pamięć podręczną/cache przeglądarki (jak macie możliwość, to dajcie > im proszę znać). Ale screenów, adresów IP i felernych ciasteczek już nie muszą wysyłać?
kasi.aa napisała: > Ja jedynie w międzyczasie poprosiłam i czekam na szczegóły, czyli screeny/IP, które można wysłać mailem > na nasz adres pomocowy (bez względu na to, czy problem jest z logowaniem czy wyświetlaniem strony). IP można uzyskać od użytkowników z USA, ale na razie
razie nikomu nie postawiono zarzutów. To jest bardzo ciekawa informacja: Siemion Skriepiecki w swoich mediach społecznościowych mówił o tym, że grożono mu z powodu jego działalności artystycznej. "Czeczeni ustalili mój adres na podstawie IP. Dowiedzieli się, gdzie mieszkam. Następnie skontaktowali się
kasi.aa napisała: > Aby napisać pod adres pomoc@grupagazeta.pl nie trzeba logować się na forum, tyl > ko użyć poczty elektronicznej. W mailu należy podać wszystkie szczegóły: login, > zrzut ekranu z komunikatem błędu i podać adres IP, z którego nastąpiło nieudan > e
Aby napisać pod adres pomoc@grupagazeta.pl nie trzeba logować się na forum, tylko użyć poczty elektronicznej. W mailu należy podać wszystkie szczegóły: login, zrzut ekranu z komunikatem błędu i podać adres IP, z którego nastąpiło nieudane logowanie na forum.
przeglądarce występuje błąd oraz na jakim urządzeniu? U mnie - na wszystkich sprawdzanych - różne przeglądarki i różne urządzenia PC, systemy Windows 10 i Windows 11, ten sam adres publiczny IP. U użytkownika brightsun: (patrz wątek
Takie rzeczy podaje internet, pierdolone RODO: Problemy z dostępem do Forum Gazeta.pl z terytorium USA wynikają głównie z braku dostosowania dawnego silnika strony oraz systemu reklamowego do restrykcyjnych europejskich wymogów prawnych (RODO). Z tego powodu wydawca często blokuje ruch z adresów
cyberatakami i spamemGłównym powodem blokowania ruchu z zagranicy (szczególnie spoza Unii Europejskiej) na forach dyskusyjnych jest walka z botami, masowym spamem oraz atakami typu DDoS. Ponieważ serwery forów są podatne na przeciążenia, administratorzy Gazeta.pl często odcinają całe pule adresów IP pochodzące
Ja zapytalem, i taka odpowiedz dostalem: "Głównym powodem braku dostępu do forum Gazeta.pl z amerykańskiego adresu IP jest geoblokada wprowadzona przez administratorów portalu ze względów bezpieczeństwa oraz ochrony przed spamem. Geomarketing: Forum Gazeta.pl jest produktem skierowanym niemal
to moje opinii, a nie jakichs mitycznych jasnowidzow. Co dotyczy Bidena,to ja pisalem o nim dosc sporo w wczesniej, przed tym, jak dostalem bana po IP adresu, uniemozliwiajacy mnie nie tylko zakladanie watkow, a w ogole na uczestnictwo w dyskusjach na forum. Odblokowali dopiero w tym roku mozliwosc
marzenka12 napisała: > niestety, nadal ambulans nie przyjezdza na zgłoszenie :( Bo kosz nie działa jak wezwanie ambulansu. Nie jest dostępne natychmiast dla osoby decyzyjnej (administracja zawodowa, opiek forum) tylko czeka na potwierdzenie drugiej osoby (inny nick i adres IP) oraz