powiedzcie szczerze, co sądzicie o alnovie?
Po mniej więcej równym miesiącu od wejścia do ALNOVY mam już wyrobiona opinię na ten temat i z mojego punktu widzenia (podkreślam - z mojego punktu widzenia) wygląda to tak: niewypał jak diabli, bo dla przykładu: rzecz, którą wykonywałem w ZORBIE i w tej ZORBIE (na którą tak narzekaliśmy) m
Macie moze informacje kiedy i w jakiej formie zaczna sie ponownie szkolenia z Alnovy? Czy moze Szanowny Pan Misinski juz szystko rozpier........... misiek
Co do tego kiedy - to nie wiadomo bo szanowny geniusz Pan M. gra na zwłokę - a chodzi chyba najbardziej o rozwiązanie umów z ośrodkami szkoleniowymi. Jeżeli chodzi o formę - to szanowny Pan M. wpadł na genialny pomysł żeby szkolenia odbywały się w oddziałach na dodatek w tempie ekspresowym - co n
Witam, Mam do Was pytanie: czy słyszeliście może o takim pojęciu jak ˝degradacja systemu ALNOVA˝? Na czym ta degradacja miałaby polegać, no i kiedy może ona nastąpić? Pozdrawiam.
No nie taki diabeł straszny jak go maluja było troche nerwówki ale przecież przeżywaliśmy w PKO gorsze akcje jak sprzedaż świadectw udziałowych,denominacje ,czy sprzedaż lokaty prywatyzacyjnej przy tym Alnova to mały pikuś a jeśli chodzi o nadgodziny to też u nas płacą ale tylko przy okazji
Czy według cibie "system zintegrowany" = SAP ? W tekscie nie ma o tym mowy. PKO wdraża system Alnova. Tyle, że od ładnych paru lat, a nie "zaczęło". Owszem skutki może i mizerne, ale to już inna sprawa.
Jak wygląda praca z dyspenserami w systemie dwuzmianowym? Czy kasjer po zakończeniu pierwszej zmiany rozlicza siebie i dyspenser na którym pracuje , a później na jego miejsce "wchodzi" kasjer który będzie miał 2-gą zmianę i "ładuje" dyspenser na drugą zmianę?
nie... na pierwszej zmianie jest ładowany na drugiej rozliczany :) -- www.tik-tak.pl/forum/img/tickers/tickers8471.gif
uwaga od jutra na PKO BP po wprowadzeniu nowego systemu w niektorych oddzialach, dzis pracownicy od rana nie mogli sie do niego zalogowac i robia wciaz poprawki, system dopiero w 53% nadaje sie do wdrozenia ale co tam w Polsce mozna wszystko, wiec jak jutro nie otworza niekotorych oddzialow to
bardzo dobrze wiem co pisze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a ty nie wciskaj kitu ze jest inaczej!!!!!!!!!!!! wiadomo ze trzeba reklamowac oprogramowanie jako najlepsze a ile rzeczy dziala na slowo honoru i ile wciaz jest poprawianych? ty wiesz dobrze....... a moze najlepiej.....
Drugiego września kolejne konwersje. Tym razem skala będzie dużo większa. Oczywiscie Dyrektor Misiński z właściwą sobie zapobiegliwością przygotował bazę szkoleniową. Na początek specjalnie nikogo nie informując spotkał się z co najmniej jednym Ośrodkiem (Sobieszewo) i w imieniu Banku ustalił,
przepraszam, ale nie rozumiem tego postu... może mi ktoś wyjaśnić, może sama autorka
co sądzisz o nieograniczonym dostępie do wszystkich klientów banku w tym pracowników i możliwości przeglądu ich kont?? Jak to się ma do tajności płąc skoro jak na dłoni widać kto ma jakie pobory
Musisz chyba dostawać niezłą kaske skoro tak się martwisz, że ktoś może podejrzeć ile zarabiasz. A może jeszcze masz świadomość, że nie zasłużyłeś sobie na takie wynagrodzenia? Bo ja i tysiące innych pracowników naszej firmy powiemy: patrzcie tam u góry jak mrówy z dołu zapychają po 8, 9 i 1
Napiszcie jak u was pracuje się w oddz podporządkowanym (u nas 3- osobowym) po wejściu ALNOVY. Szkolenia nauczyły praktycznie tylko posługiwać się systemem, a przychodzi klient i trzeba nad każdą rzeczą zastanawiać sie jak i czy dobrze się to robi. Ciekawe kiedy będziemy pracować "prawie na o
Można w alnovie sprawdzić datę odnowienia kredytu,w szczegółowych danych rachunku/menu depozyty,informacje/.
Najbardziej porąbany system, gorszego świat nie widział. Tysiąc razy lepsza była ZORBA, wspominana z utęsknieniem, każdy by do niej powrócił. Alnova jest tak pracochłonna i tak wolno działa, że od czasu jej wprowadzenia trzykrotnie wydłużył się czas obsługi, kolejki są niebotyczne, a klienci
Jeszcze na temat Alnovy i odejścia naszej gwiazdy na szczycie. Może nowy prezes zawróci te nowe otwarcie i to jak najszybciej. Skąd biorą się takie porąbane pomysły, gdzie tradycja i doświadczenie tego banku, z którego korzystają teraz inni, a my ściągamy porąbane pomysły i systemy operacyjne do