246 wyników w czasie 101 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

alnova (początek wątku)

powiedzcie szczerze, co sądzicie o alnovie?

Re: alnova

Po mniej więcej równym miesiącu od wejścia do ALNOVY mam już wyrobiona opinię na ten temat i z mojego punktu widzenia (podkreślam - z mojego punktu widzenia) wygląda to tak: niewypał jak diabli, bo dla przykładu: rzecz, którą wykonywałem w ZORBIE i w tej ZORBIE (na którą tak narzekaliśmy) m

szkolenia Alnova (początek wątku)

Macie moze informacje kiedy i w jakiej formie zaczna sie ponownie szkolenia z Alnovy? Czy moze Szanowny Pan Misinski juz szystko rozpier........... misiek

Re: szkolenia Alnova

Co do tego kiedy - to nie wiadomo bo szanowny geniusz Pan M. gra na zwłokę - a chodzi chyba najbardziej o rozwiązanie umów z ośrodkami szkoleniowymi. Jeżeli chodzi o formę - to szanowny Pan M. wpadł na genialny pomysł żeby szkolenia odbywały się w oddziałach na dodatek w tempie ekspresowym - co n

Degradacja systemu ALNOVA

Witam, Mam do Was pytanie: czy słyszeliście może o takim pojęciu jak ˝degradacja systemu ALNOVA˝? Na czym ta degradacja miałaby polegać, no i kiedy może ona nastąpić? Pozdrawiam.

Re: Konwersja do ALNOVY

No nie taki diabeł straszny jak go maluja było troche nerwówki ale przecież przeżywaliśmy w PKO gorsze akcje jak sprzedaż świadectw udziałowych,denominacje ,czy sprzedaż lokaty prywatyzacyjnej przy tym Alnova to mały pikuś a jeśli chodzi o nadgodziny to też u nas płacą ale tylko przy okazji

Jaki SAP? Alnova

Czy według cibie "system zintegrowany" = SAP ? W tekscie nie ma o tym mowy. PKO wdraża system Alnova. Tyle, że od ładnych paru lat, a nie "zaczęło". Owszem skutki może i mizerne, ale to już inna sprawa.

Dyspensery a Alnova ? (początek wątku)

Jak wygląda praca z dyspenserami w systemie dwuzmianowym? Czy kasjer po zakończeniu pierwszej zmiany rozlicza siebie i dyspenser na którym pracuje , a później na jego miejsce "wchodzi" kasjer który będzie miał 2-gą zmianę i "ładuje" dyspenser na drugą zmianę?

Re: Dyspensery a Alnova ?

nie... na pierwszej zmianie jest ładowany na drugiej rozliczany :) -- www.tik-tak.pl/forum/img/tickers/tickers8471.gif

PKO BP ALNOVA (początek wątku)

uwaga od jutra na PKO BP po wprowadzeniu nowego systemu w niektorych oddzialach, dzis pracownicy od rana nie mogli sie do niego zalogowac i robia wciaz poprawki, system dopiero w 53% nadaje sie do wdrozenia ale co tam w Polsce mozna wszystko, wiec jak jutro nie otworza niekotorych oddzialow to

Re: PKO BP ALNOVA

bardzo dobrze wiem co pisze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a ty nie wciskaj kitu ze jest inaczej!!!!!!!!!!!! wiadomo ze trzeba reklamowac oprogramowanie jako najlepsze a ile rzeczy dziala na slowo honoru i ile wciaz jest poprawianych? ty wiesz dobrze....... a moze najlepiej.....

K.Misinski - szkolenia Alnova (początek wątku)

Drugiego września kolejne konwersje. Tym razem skala będzie dużo większa. Oczywiscie Dyrektor Misiński z właściwą sobie zapobiegliwością przygotował bazę szkoleniową. Na początek specjalnie nikogo nie informując spotkał się z co najmniej jednym Ośrodkiem (Sobieszewo) i w imieniu Banku ustalił,

Re: K.Misinski - szkolenia Alnova

przepraszam, ale nie rozumiem tego postu... może mi ktoś wyjaśnić, może sama autorka

alnova a tajność wynagrodzeń (początek wątku)

co sądzisz o nieograniczonym dostępie do wszystkich klientów banku w tym pracowników i możliwości przeglądu ich kont?? Jak to się ma do tajności płąc skoro jak na dłoni widać kto ma jakie pobory

Re: alnova a tajność wynagrodzeń

Musisz chyba dostawać niezłą kaske skoro tak się martwisz, że ktoś może podejrzeć ile zarabiasz. A może jeszcze masz świadomość, że nie zasłużyłeś sobie na takie wynagrodzenia? Bo ja i tysiące innych pracowników naszej firmy powiemy: patrzcie tam u góry jak mrówy z dołu zapychają po 8, 9 i 1

ALNOVA w małych oddziałach podporządkowanych (początek wątku)

Napiszcie jak u was pracuje się w oddz podporządkowanym (u nas 3- osobowym) po wejściu ALNOVY. Szkolenia nauczyły praktycznie tylko posługiwać się systemem, a przychodzi klient i trzeba nad każdą rzeczą zastanawiać sie jak i czy dobrze się to robi. Ciekawe kiedy będziemy pracować "prawie na o

Re: ALNOVA w małych oddziałach podporządkowanych

Można w alnovie sprawdzić datę odnowienia kredytu,w szczegółowych danych rachunku/menu depozyty,informacje/.

Alnova - największe badziewie w kosmosie. (początek wątku)

Najbardziej porąbany system, gorszego świat nie widział. Tysiąc razy lepsza była ZORBA, wspominana z utęsknieniem, każdy by do niej powrócił. Alnova jest tak pracochłonna i tak wolno działa, że od czasu jej wprowadzenia trzykrotnie wydłużył się czas obsługi, kolejki są niebotyczne, a klienci

Re: Alnova - największe badziewie w kosmosie.

Jeszcze na temat Alnovy i odejścia naszej gwiazdy na szczycie. Może nowy prezes zawróci te nowe otwarcie i to jak najszybciej. Skąd biorą się takie porąbane pomysły, gdzie tradycja i doświadczenie tego banku, z którego korzystają teraz inni, a my ściągamy porąbane pomysły i systemy operacyjne do

1 2 3 4 5 6