Oj, baby, przestańta się kłócić i do pracy.
Kro widział uprawnienia p. Baranowskiej do korzystania ze słowa FLORYSTKA?!!! To fach do którego należy mieć uprawnienia!!
, kanadyjskiej, w której nazwano polski oddział oddziałem amazonek, a to jak wiemy z lektury trzeciej części - ma się;) Film taki sobie, powierzchowny, minimum informacji. Może dlatego, że taki target? A może dla przeciętnego Polaka to też jakieś odkrycie? cdn -- Zielonej pragnę zieleni http
- po zarwanej nocy na powtórkę:) Jako tło – wycieczka zagranicznych turystów oprowadzana szlakiem L. i Millennium. Przerywniki w postaci info z biografii, urywków rozmów z rodziną, przyjaciółmi, współpracownikami. Wypowiedzi partnerki brak, bo zawarła jakąś umowę na wyłączność z kim
W krainie Amazonek, zamieszkanej przez blondynki i brunetki, są tylko dwa miasta, Kok i Lok. Wszystkie blondynki mieszkające w Koku są prawdomówne, zaś brunetki łżą jak najęte. Każda brunetka z Loku zawsze mówi prawdę a każda blondynka zawsze kłamie. Znany badacz ciał prof. Wybitny, spotkał
Anna Kok Brunetka Wanna Lok Blond proste... pozdr.
to kit
Cześć. Mam takie pytanie. Co myślicie na temat Amazonek? Po co tam, ich tak "odgrodzili"? Przecież mogło być ciekawiej gdyby tak sobie mogli przejść do siebie, a my byśmy mogli sobie popatrzeć:)
Dno, dno i jeszcze raz dno
Czy ktos z was czytal o Amazonkach? Poczytajcie troche historii antycznej, o Scytach, Sarmatach, etc. Nawet teraz znajduja zbroje przy kobietach w czasie wykopalisk (od Chin/Mongolii przez pol. republiki dawnego imperium sowieckiego az po Ukraine). Mozna to tez zobaczy na amforach greckich (w
www.modelfight.com
SPECIAL SAVINGS OF $180 -Buy All 16 Tapes shown here for $200 and pay only the Shipping Charge for 1 tape thru 6/30/2002 !!! Trzeba się pospieszyć, jescze wszystko wykupią. I co wtedy zrobimy?
Hejka ! Ciekaw jestem bardzo waszych opini. Dzisiaj sie zaczelo. Nie zwracajac uwagi na tresci, sens itd tego typu programow, moim zdaniem przebija big brothera i dwa swiaty. Fajnie zmontowany, tak "mlodziezowo", szybkie migawki itd, bez zachowania chronologii. Jezeli tak bedzie rea
Ty zartujesz, prawda??? Pliiiiiiiissssssss, powiedz ze to byl zart!!! Ten program jest STRASZNY! Styl krecenia zerznieto chyba z "Klasy na obcasach" (dla niezorientowanych: oznacza to, ze tworcom wydaje sie, ze artyzmem i przy okazji jedynym sposobem zainteresowania mlodziezy jest k
AMAZONKI SĄ DO KITU