85 wyników w czasie 63 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: kot wyje nad ranem, pomocy !

andy3458 , u mnie to nie działa, bawię się z moimi w dzień i niewiele to daje. Oczywiście jak się nie bawię to już w ogóle apokalipsa, ale swoje w nocy i nad ranem niezależnie od wszystkiego muszą "odkoncertować" i "odbiegać"... -- Some people talk to animals. Not many listen though. That's the

Re: Rozmrożona kotka w domu

andy3458 napisał: "Mieszkam na parterze, więc dla mnie było to oczywiste, żeby założyć siatkę. Mam ją już od 2 lat i dzięki temu Kicia może swobodnie, bez ograniczeń korzystać z balkonu. Co prawda z bliska jest trochę widoczna, ale z większej odległości nie widać jej wogóle." Problem w tym, że

Re: "kot jest wredny" ??

andy3458 napisał: >>Wrednego kota jeszcze w życiu nie widziałem. Nie ma czegoś takiego. Wogóle to pojęcie jest bez sensu. Dokładnie tak. To są zwierzęta, nie ludzie. Są jakie są, jak można oceniać je w takich antropomorficznych kategoriach? Niektóre przejawiają czasem zachowania dla

Re: OSTRZEŻENIE - PSYCHOPATA !!!

andy3458 napisał: > Nie chciałbym być w jego skórze. W więzieniach najgorzej traktowani są pedofile > i osoby które znęcały się nad zwierzętami. Kuzyn jest "klawiszem" więc wiem z > pewnego źródła. Odcierpi swoje." najpierw musi do niego trafić oby sędzia okazał się

Re: Miłe panie, a także panowie

andy3458 napisał: Czyli pod koniec roku robimy zbiorowe chrzciny na Zakątku. :D ja nie z tych co chrzczą, natomiast nie widzę przeciwskazań, żeby urządzić wirtualne grupowe przyłączanie do grona kociolubnych, bo co jak co, ale miłość do kotów to moje dziecko będzie miało zagwarantowaną

Re: to jeszcze nie wszystko...

andy3458 napisał: > O Matko i Córko - a obie panny ! Zeszpecić takie piękne miasto. Nie no Andy...:) Tak jak kocham pi-asię, tak mi przez gardlo nie przejdzie, że Częstochowa to piękne miasto.:) Tym niemniej, nie daję swojej zgody na takie " pamiatniki". Tylko, ze akurat mnie o zgodę

Re: Nasz kotostan

Aankaa – 1 kot (Sonia) Ajaksiowa – 3 koty Agnes-05 – 2 koty (Omarek i Cipek) Ahnija – 2 koty (Pamir i Morris) Andy3458 – 1 kot (Kicia) Aniak68 – 1 kot (Daszka) Arim28 – 2 koty (Kizia i Plamka) Barba50 – 7 kotów (Ksika, Lolka, Pepek, Gucio

Re: Nasz kotostan

Aankaa – 1 kot (Sonia) Ajaksiowa – 3 koty Agnes-05 – 2 koty (Omarek i Cipek) Ahnija – 2 koty (Pamir i Morris) Andy3458 – 1 kot (Kicia) Aniak68 – 1 kot (Daszka) Arim28 – 2 koty (Kizia i Plamka) Barba50 – 7 kotów (Ksika, Lolka, Pepek, Gucio

Re: Pytanie mam. Poważne.

Przychylam się do tego, co napisał andy3458

Re: Kot nie całkiem mój.....

andy3458 napisał: > Koty uczą cierpliwości. :D tia.... te dwie futrzaste cholery co to je w domu mam to z Chiny mnie cierpliwości nie nauczyły, ale wręcz przeciwnie :D:D:D:D Czasem to mam ochotę obie z futra ogolić, ale kończy się jak zwykle wielkim całusem w koci łepek :D i tu mój mąż

Re: Jak wychować kota?

W ikei to jest gdzieś w dziale"bezpieczeństwo". Ale metalowe które pokazał andy3458 chyba są lepsze - jeden z tych ikeowych popsuł mi się prawie od razu, reszta się trzyma.

1 2 3 4 5 6