4 wyników w czasie 57 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: rodzina patchworkowa

aniebieska napisała: > przeczytałam jego wulgarną wypowiedź w tym wątku wobec kobiety, która zwróciła się do forumowiczów z wątpliwościami . A może tak byś zacytowała moją "wulgarna wypowiedź" wobec tej kobiety? Ze wskazaniem, co widzisz w niej wulgarnego. -- Prawdziwe uczucie

Re: rodzina patchworkowa

aniebieska napisała: > Zdumiewa mnie natomiast to, że otrzymujesz gromy od innych forumowiczów, którzy > wbrew pozorom nie są w niczym lepsi od Ciebie. Bo jak nie współczuć przyszłej > partnerce np. Logicman'a, który z jednej strony udaje sumienie forum karcąc cie > bie za

Re: Pomoc dla mlodej matki

Historia robi sie rocaz ciekawsza... Ojciec dziewczyny w ciagu kilku ostatnich dni..zauwazyl ciaze?? Matce zakawal jej pic..i to ma byc zalatwiona sprawa?? Nagle jej matka zacznie kochac corke, przestanie pic i bedzie przykladna matka i babcia?? aniebieska karta bedzie wspomnieniem?? i znajda

Re: 1629 km na jednym baku w BMW 320d

jezdzilem takim .. potwierdzam przy jezdzie 100km/h pali to cos 3l/100 ale jak jezdzic na autostrdadzie takim cudem 100km/h ??? jezdzac "normalnie" z klima radiem . mialem wyniki na poziomie 4.5... pozdr Mis ps. moja byl aniebieska :) musial oddac ubezpieczucielowi . robila jako auto zastepcze