jej antyreklame. To sa bardzo niebezpieczni ludzie. Gdy nie patrzysz im na rece to bardzo predko pozbawia Cie tych Twoich praw ktore same uznaja za zbedne - ubezwlasnowolnia, uprzedmiotowia. . Ciesze sie ze jestes ANko. . Serdecznosci K.P.
Dzieki za serdecznosci ale nie zamierzam nikogo opluwac. NIe do konca tak jest jak Pan pisze Krzysiu. PO pierwsze owe nawiedzone akurat feministki europejskie (nic nie wiem o holenderskich) generalnie nie bardzo wiedza o co im chodzi. Wiedza ze chcialy czegos ale nie wiedza czego.. Same walcza
Te, chuchem! Ty sprawdź sobie język fredzia (fredysława, jeżeli tak wolisz), , poziom jego polszczyzny, bogactwo jego słów, jego idiomatyczne (yeah right!) wyrażenia! Porównaj je do moich, a dopiero potem wsadź sobie nogę do ust! (świetny idiom angielski. Brat siostry mojej znajomej w Amer
To nie pisz... Przeciez nie zmuszam, ale wobec tego nadal bede mial wizje ANki sprzed ostatnich maili - choc moge sie mylic. Odwal sie mowia osoby, ktore sa dziwne, a fredyslaw do takich nalezy, i nie nalezy go potepiac... Ja nie skreslam za czesto osob... Ja tez nie mam tysiecy kont, ani
Odpowiedź na pytanie: ja takich samorządowców nie wybieram. W każdym razie twoja teoria o tym, że pieniędzy nie ma jest bzdurna. Bo niby gdzie są nasze pieniądze z podatków, z manadatów drogowych z vatów itp. danin? Otóż w urzędzie miasta i zasmarkanym obowiązkiem każdego dyrektora jest wych
ariana1 napisała: Otóż w urzędzie miasta i zasmarkanym obowiązkiem każdego > dyrektora jest wychodzenie do nich ścieżki. Po to mi.in. został > wybrany. A skoro trafiają się frajerzy, przepraszam "dobrzy ludzie", <ciach> "ariana" złotko,zostan najpierw dyrektorem przed
ciąg myślowy, który "rozwija się" w sposób gladki w miarę czytania. Innymi słowy, dobry tekst powinien być jak sznurek gładko odwijający się z kłębka lub szpuli. Proszę się nie pogniewać -- ale Pani tekst, Pani ANko, na mnie robi wrażenie kłebka sznurka w wielce skomplikowany sposób
Ja jestem matoł, głupol, ciężko myślący, itp. -- i z tego powodu chyba miałem zawsze duże trudności z wyłapaniem mysli przewodniej w tym, co Pani pisze. Tym razem jest nie inaczej. Zanim doczytałem do połowy, juz byłem totalnie skołowany. Pani powinna rozmawiać z jakimis inteligentniejszymi ludźm
JEŚLI GDZIEŚ JESTEŚ, TO SIĘ ODEZWIJ. Gość portalu: ANka napisał(a): > NO szkoda tylko ze nie ma w ofercie Berlina...
Ech - jednymu niy zaradza forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=261&w=11518549&v=2&s=0 Zowdy gorom wiyrchnio władza. -- Ruda Śląska - stolica fras
Nie Hungaria, tylko Magyarorszag! -- Jorn van der Ar --------------------------- Bezprawie i Niesprawiedliwość
tys prowda... pomyliłam się. W tym przypadku to chyba byłoby Magyaroszagia czy jakoś tak.
czy myśli Pani że kogoś z tych s.q.r.v.y.s.y.n.ó.w u władzy to obchodzi? Oni mają nas w dupie. Ich interesuje wyłacznie nasza kasa którą oni sobie przydzielają.
Nie sadziłem, że praca nr 138 wzbudzi jakieś zastrzeżenia. Okazuje się, że sie jednak myliłem. W tej sytuacji inkryminowana praca została z galerii konkursu usunięta. Musze przeprosić, że nie skontaktowałem się z Panią PRZED zamieszczeniem inkryminowanego wizerunku w konkursie. Żart wydał mi
groszek.741.com napisała: > Jedyne, co > moge teraz zrobić, to Panią przeprosić i szczerze zapewnić, że ze strony > mojej, czyli organizatora konkursu, żadnej złośliwej intencji w tym wypadku > nie było. > > Z uszanowaniem, Groszek Nie, wcale nie jedyne! Może jeszcze
Nie jestem Ślązakiem, choć mam flancowanych Ślązaków w rodzinie. Jestem z Drohobycza. Jan K. Gość portalu: ANka napisał(a): > Nalezy dodac do tego tylko P.K Dicka. Ale to juz nie w > kwestii filmow choc z racji na ubogosc scenariuszy > holywoodzkich to kto wie? A moze to juz