Gość: ANka
IP: *.ifn-magdeburg.de
14.04.04, 15:12
uwaza dowcipy z zamieszczaniem nazw miast i nickow konkretnych forumowiczow w
kontekscie atrybutow hitlerowskich za dowcipy wysokich lotow.
Tak tylko pytam. Nie zebym uwazalo to za szczegolnie przerazajace, zagrazajace
komus bezposrednio, jak czyjes wymiociny.
Pytam po prostu ilu jest takich, ktorych takie ´dowcipy´ bawia.