siedemkropek82 napisała: Mia > lam też zmartwienie od rana bo moja kotka Chrupeczka zwymiotowała.No i pytanie > w mojej głowie :coś ty znów zeżarła niezjadalnego ?! Ale teraz już lepiej,śniad > anko dzubnela. Koty czasem wymiotują sierścią, którą wcześniej połykają przy
_ht=scontent.fwaw3-2.fna&_nc_gid=N_mJupDe2DAzvqZCOQqRSg&oh=00_AfvJ5jzGd09Tsz2FvLJET-0jPObRWn1GGyiuxANKO-QUYw&oe=69977C6F Każdy posiadacz mózgu tak uważa!
W Japonii okonomiyaki przygotowuje się z mąki, jajek, kapusty i różnych składników. Oyaki to naleśniki często nadziewane anko , bakłażanem . Dorayaki to rodzaj kanapki przygotowywanej z naleśników w stylu zachodnim i anko. Słodkie naleśniki są również bardzo popularne.
Nie jestem kobietą na raz i przyciągam spokojnych panów. Myślisz, że młodsi ode mnie panowie, koło 40 tki chcą wyłącznie młodych siks, albo starych bab na ru*anko? Chyba w twojej bańce. Są po rozwodach i też bywają poranieni. Panowie koło 40 tki bywają zadbani i szukają kogoś sensownego na stałe
Nie nie. Jak się nie chce z kimś być, to się nie wkłada. A nie, że wieczorem ru..anko, a o północy „ja cię jednak nie kocham”. Nie przemocowy. Powiedzmy, że wszedł w rolę ojca. I zrobił ze mną porządek.
A nie jest tak, Riki, że łatwość zdobywania, odbierało temu dużą część tej lekkości, radości i czegoś nieuchwytnego, za czym tęsknisz, a czego nie umiesz dostać, bo się wstydzisz odsłonić i powiedzieć, że zależy Ci na czymś więcej w relacji, niż ru..anko 2 razy w tygodniu i wspólną organizacja
Też myślę, że to gorsze niż prześwitujące koronki, a nawet niż ru*anko po pijaku na imprezie firmowej (swoją drogą, co za menda to wtedy nagrała). -- I am the master of my fate, I am the captain of my soul
Moja jest 'no brand' tzn. brand '"anko" czyli wszystko ;) z naszego k-martu. Cale 30 dolarow kosztowala. Najgorsze jest to, ze ma sie obie raece zajete, jedna wpychaniem warzyw, a druga przyciskaniem guzika (bo sie wylacza jak nie cisniesz) Mam ja kilka miesiecy i uzywam dosc rzadko, ale jak
Nawet meza ma stamtąd ;) anko gilipollas🤣🤣 -- "Nie nazwałbym pana odpadem. Po prostu ma inny poziom otwartości jeśli chodzi o dzielenie się nudeskami niż ja."-by okruchlodu
ell.czupakabra napisała: > geez_louise napisała: > > > Elka, ty nie powtarzaj, bo żal czytać. > > Merytoryczna konfrontacja z moimi opiniami cię przerasta, więc lecisz w trollow > anko i ataki personalne. Przewidywalne i nudne. Znamienne, ze z