164 wyników w czasie 103 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

anula_c

1. Anna, anula_c 2. Paulinka 3. 04 grudnia 2007 4. Gliwice, Śląsk 5. Wady serca - TAPVC (calkowity nieprawidłowy spływ żył płucnych), ASD, PDA. Pooperacyjny udar niedokrwienny mozgu. 6. Wada serca wrodozna, udar mozgu w drugim miesiacu zycia. 7. Śląskie Centrum Chorob Serca w Zabrzu

do anula_c

Czesc Ja do tego smoka i jeszcze do jednej sprawy ale po kolei: 1. Moja tez sie bez smoka nie umiala obyc jeszcze dwa tygodnie temu, ale bylam u kilku lekarzy (pediatra, laryngolog i stomatolog dzieciecy) i wszyscy (moze stomatolog najlagodniej!!! co mnie dziwi bo powiedziala ze jak sie wy

Re: do anula_c

Witam ja dołanczam sie do Kulma.m też jestem ciekawa w jaki sposób oceniaja dzieci o ile są do tyłu z mówieniem.ja powiem tak mój syn ma dwa latka i miesiąc i też nie mówi zbyt dużo ma swoje wyrazy które lubi powtarzać odgłosy zwierząt powtarza ale jakies nowe słówka to nie chce powtarzać.Al

Anula B_C :)

Melduje, ze sily od 2 mies polaczone :) Wuchowa - Monika, zalozycielka tego watku na Bocianie od strony informatycznej tworzy www.poronienie.pl na ktore ja oraz Emily (tez z Bociana) i Justa/Adju - (zalozycielka forum poronienie na gazecie) piszemy teksty, wyszukujemy linki, i zbieramy mater

pozdrowienia dla super Anuli z bloku C (początek wątku)

jak w temacie. Andziu jesteś wielka!!!

Re: pozdrowienia dla super Anuli z bloku C

chciałbyś chyba.... nie ma mowy... stań w kolejce!!!

Re: Pomocy ! Problem z literką "c" z kreską -anula

Dzięki za głos. Anula, powiedz mi co to jest "hotkey" ? -- "Człowiek ujawnia swoją osobowość w sposobie traktowania bliźnich"

Re: anula-za pobraniem-opłacenie przesyłki-o to c

no to ja jestem chętna. Wyślij mi proszę tę kurteczkę. A w jakim wieku jest twój skarb, może mogłabym się czymś odwdzięczyć?

Re: Anula, jutro bede w Krakowie, choc tylko na c

gdyby nie jutrzejsza wizyta(cja) szefostwa zaprosilabym cie chetnie na kawe:)

Re: Anula, jutro bede w Krakowie, choc tylko na c

Anula, nie wykręcaj się szefostwem , pogadaj z Solistką, czy ona jeszce chce jechać?

Re: Najświeższe :)

Anula jak zwykle przesodka i fotki śliczne -- s2.bitefight.pl/c.php?uid=37646

Re: Kontakt do sasiada!!!

Cześć wszystkim sąsiadom :)!!!! Ania i Maciek C1 mak_22@wp.pl anula_777@wp.pl :):):):)

Re: Oj Chłopaki - wyprzęgacie

Gość portalu: Anula_C napisał(a): > Acha! A pytanie mam jeszcze jedno;) co to jest bass reflex? > republika.pl/audioton/oglosnikach.html Mniej więcej w połowie strony, aczkolwiek cała strona a nawet cały

1 2 3 4 5 6