33 wyników w czasie 87 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Tanie włoskie spacerówki na lato

https://i.otzovik.com/objects/b/860000/851160.png Cam portofino https://www.youtube.com/watch?v=3C_SMyoSbxs;;3C_SMyoSbxs;;https://i.ytimg.com/vi/3C_SMyoSbxs/default.jpg;;Cam Portofino Buggy Alu leicht Brevi Grillo https://images-eu.ssl-images-amazon.com/images/I/71q%2BrN3j81L._SL1500_.jpg Brevi

ręce mi opadają... (początek wątku)

wąskie siedzisko (np.cybex callisto) podają wymiary, oparcie 44, siedzisko 20 +14, szerokość 32 = 78cm powierzchni spania, na 32 szerokości, a dla porównania espiro meyo ma oparcie 50+ siedzisko 22 +14 podnóżek = 86cm powierzchni spania i na 34 szerokości znalezione cam portofino rączka 100cm, a brevi

Re: brevi grillo czy cam portofino?

no więc poprawiam opis nowy brevi ma tez regulowany podnóżek, poza tym jest tańszy, ale cięższy, ma wyżej raczkę, ma budkę powiększaną za pomocą zamka, inny kolor niż ten czarny nie wchodzi w grę, jest tańszy od cam cam wydaje się być szerszy (wymiary siedziska w brevi mam nadzieję poznać

Re: brevi grillo czy cam portofino?

oglądałam ją, strasznie wąska jest :( -- ================================================================== 1% dla Ingi ludzie.gazeta.pl/ludzie/0,120535,10446067.html

Re: miejski z pełną rączką - prawie wymyśliłam :)

no właśnie czy te brevi jadą? nienawidzę tępych wózków, ktore trzeba ciągle pchać zastanawiam się nad cam portofino, tym najnowszym -- ================================================================== 1% dla Ingi

Re: M&P Grillo - a to co za cudo??

Bardzo podobny do Chicco Ponee XS czy teraz Chicco Simplicity albo Cam Portofino (chyba). Za tą cenę to może być niezła opcja do samochodu i na jakieś szybkie wypady do sklepu. Wydaje się mały i zgrabny. Ciekawe czy ta waga nie przekłamana jakaś, bo trochę za dużo się wydaje. -- http

Re: Wózki CAM - jaka jakość???

jakaś dziewczyna kiedyś kupiła, i on cięższy był niż pisali, ja kiedyś chciałam go kupić teraz podoba mi się portofino czarny, ale ten koszyk jakoś tak wysoko powiesili... i też nie wiadomo ile w realu waży -- ================================================================== 1% dla Ingi

Re: jak cybex calisto?

rączka ciut za nisko... pp vela easy drive, tutaj boję się o koła, bo dziewczyny pisały że coś nie tak z tymi przednimi było reszta, czyli inglesina espresso, cam portofino i inne polskie nie podobają mi się z profilu :D

Re: Idealna para MB UJ plus ....

a moze cam portofino 2013? tylko ze nowy kosztuje niecale 500zł a starego, uzywanego modelu bym nie kupowala, bo ten z 2013 ma troche obszerniejsze siedzisko - tylka nie urywa ale jest porownywalne z maclarenen xt (chyba nawet glebsze siedzisko jest).... ja nie wiem czy zwykle mini by ci podeszlo

Re: Parasolka

Jeśli chodzi o lzejsze wozki z pelna raczka dostepne na naszym rynku to jeszcze: inglesina espreso, peg perego vela lub switch easy drive, BJCM, cam portofino 2013 -- Krzyś, ur. 24.12.2008 https://www.suwaczki.com/ https://www.suwaczki.com/tickers/relge6yd1en0047o.png

Re: co wam to przypomina?

tutaj masz starszy model, oparcie 46cm allegro.pl/cam-portofino-wloski-lekki-wozek-spacerowy-i3304400347.html

1 2 3