109 wyników w czasie 87 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Na rozluźnienie i trening pamięci. :D

Stokke xplory Micralite superlite Peg Perego Booklet Gesslein S4 air Coś czuję,że za mało mi wyszło:-/ Miałam tez epizody z Maclarenem Xlr,Bebecar Stylo AT,Brio Go,Teutonia cosmo,Navington Caravel,Orbit G2 Ze spiworkami nie szalałam,moze ze 4 w sumie miałam. -- http://lilypie.com https

Jak ktoś chce pooglądać :D (początek wątku)

lepiej i jest co pooglądać i "pomacać" i dziecię poprzymierzać :D Mają tam: Bugaboo Cameleon i Donkey Stokke Xplory i Crusi Quinny Moodd i Zapp Maxi Cosi Mura, Mura Plus i Elea Peg Perego Si, Book i Switch Cybex Callisto (także w wersji z gondolką) i Topaz Maclareny - XLR, XT, Quest, BMW

Re: Navington - opinie?

to co mnie osobiście drażni, to rażąco zawyżona cena tych wózków. W końcu zestaw 2 w 1 kosztuje tyle co np. Mutsy, Peg Perego, czyli uznane na świecie marki. tymczasem wózki Deltim (obecnie pod marką Navington) nigdy takiej jakości nie trzymały. Z resztą model Caravel czy Cadet to żadna wielka

Re: Polećcie wygodny wózek.

Ja mam Peg Perego na stelażu Caravel22. Fajny wózek, gondole są naprawdę duże, przestronne, do stelaża można wpiąć fotelik, który jest w zestawie z bazą. Fotelik wpina się w bazę bardzo łatwo, stelaż wózka jest lekki, łatwo się sklada, u mnie służy jako wózek na wyjazdy do sklepu itd, mam go w

Re: Spacerówka przodem do mamy - jaki model?

W miarę lekki stelaż z przekładanym siedziskiem to Peg Perego Caravel i bugaboo Bee. Ale mają małe koła i nie wiem czy odpowiada Ci to na zimę. Ewentualnie mógłby byc jeszcze Bugaboo Cameleon (przekładane nie tylko siedzisko ale i rączka). Z cięższych, ale za to z dużymi kołami - Emmaljunga

Re: jane nomad czy emmaljunga nitro city?

No właśnie kusi mnie nitro city ale boję się tylko tych przednich kółek, które nie są duże. Nie wiem jak sprawdzą się na śniegu. W moim mieście kiepsko się odśnieża chodniki. Teraz jeździmy peg perego na stelażu caravel i spacer obecnie jest dla mnie przeprawą. Ćwiczę biceps jednym słowem

Re: Coś mi się przypomniało :)

miałam dwa atlantico i arię i kocham firmę peg perego :) caravel to zupełnie inny wózek, ma taki sam stelaż ale przez to że siedzisko jest montowane w obie strony jest ono dużo węższe, moim zdaniem nie wystarczy na tak długo jak atlantico :) Ze wszystkich moich wózków najlepiej wspominam

Re: Coś mi się przypomniało :)

(zadzwoń do Akordu) i powinnaś zmieścic się w 1200zł. www.allegro.pl/item845212250_wozek_peg_perego_caravel.html -- "Pani w obuwniczym miała taki ruch, że aż jej się buty rozeszły"

Re: wybieram wózek po 6 latach przerwy szok zakup

solidna firma, 3 lata gwarancji, ale trochę mneijsze godnolki ma niz Emma. Naljżejsze modele to FUn, Cosmo, tu lista: www.bobowozki.com.pl/index.php?cPath=1_15 Nieciężki będzie tez PegPerego na stelażu Caravel

Re: Peg Perego Culla, Emmaljunga Smart czy Roan M

bezapelacyjnie PegPerego. Na początku faktycznie - możesz wnosic samą gondolkę, a potem, nawet gdybyś musiała wciągać czy wnosić wózek to dokupisz stelaz Caravel i będzie dobrze. Sama gondolka Emmaljungi jest cięższa niż gondolka PP. -- Justyna, mama Tereski (13.11.2006) i Ani (31

gondola young (peg perego) buda (początek wątku)

Witam, Mam pytanie dotyczące budy w gondoli Young firmy Peg Perego. Jest ona dość gruba i nie ma możliwości odpięcia żadnej warstwy. Czy dziecku nie będzie zbyt ciepło w sezonie letnim. Pytam również dlatego, że budę przepina się potem do siedziska spacerówki, a właśnie spacerówkę będę

1 2 3 4 5 6