2 277 wyników w czasie 114 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Bąkiewicz w Berlinie

Kiedy Żydzi przyszli do Sejmu z Chanuką zostali potraktowani gaśnicą, kiedy polskie kobiety poszły demonstrować, Bzdziągiewicz spychał je z schodów, okładał pięściami a pis-milicja traktowała je gazem i pałkami. -- "kiedy zaczynają dużo mówić o patriotyzmie, bogu, honorze i ojczyźnie to na

Re: Parada świrząt44

. Najlepiej było to widać po ataku gaśnicą na święto Chanuki w Sejmie. Gaśnica stała się potem symbolem, z którym Braun obnosił się w klapie, a jego akolici i fani zrobili z niej znak politycznej identyfikacji. Tak działa bezkarność. Najpierw jest skandal, potem śmiech z państwa, potem gadżet dla wyznawców

Re: Projekt uchwały Sejmu RP, wniesiony prz nowe

też jest hipokrytą, nie chcąc chanuki w sejmie? Rozrysuj, gdzie tu jakaś hipokryzja :D

Re: Projekt uchwały Sejmu RP, wniesiony prz nowe

droch napisał: > Oj, Pan Ambasador zza Wielkiej Wody nie polubi tego wpisu, nie polubi To nie ambasador Rose wprowadził chanukę do sejmu i do pałacu prezydenckiego, tylko Lech Kaczyński, więc nikogo nie obchodzi, co sądzi ambasador Rose.

Re: ~~~~~~ Polska i jej sprawy Polskie ~~~~~~

- Mówię to, co ludzie myślą - a innym albo nie wypada, albo nie chcą tego powiedzieć. (...) Panie ambasadorze Tom Rose, życzę, żeby pan poszedł na Chanukę do prezydenta Nawrockiego (...) Jesteśmy na siebie skazani - powiedział we wtorek na antenie TVP Info marszałek Sejmu. W ocenie Włodzimierza

Re: ~~~~~~ Polska i jej sprawy Polskie ~~~~~~

gaśnicą świece chanukowe ta odpowiedziała: - A Pan uważa, że im to można wszystko? A u nas, jak święta Bożego Narodzenia, to choinki nie można posadzić, tylko chanuki trzeba czcić? My jesteśmy Polakami. Niech oni się wypchają - powiedziała. - Dobra wiadomość, fajny chłop, równy człowiek. Odważny

Re: @@@@@@@Kraje Islamskie@@@@@@@@

nawołują swoich wyznawców do naśladowania "bohaterów z Sydney". Pod koniec 2025 roku w Australii podczas święta Chanuka doszło do zamachu. Dwóch zamachowców otworzyło ogień do przypadkowych osób, zabijając 16 z nich na plaży Bondi Beach w Sydney -- Moje forum

Re: Hmmm...

itd. Na pewno mozna powiedziec, ze wystawianie portretu konkretnego rabina jest dziwne, absurdalne i raczej niedopuszczalne. Bo albo to jest Chanuka, ktora ma sie odnosic do obecnosci judaizmu w historii Polski jako calosci, albo to jest impreza malej, wplywowej, skrajnej grupy w ramach judaizmu

Re: Hmmm...

to byla Chanuka organizowana przez "srodowiska zydowskie". Ja tez musze przyznac, ze portretu nie widzialam, poki mi go palcem nie pokazano ;) ani nie wiedzialam, kto to jest ten usmiechniety pan. Forma protestu Brauna niestety jednoczesnie powoduje, ze spora czesc opinii publicznej zamyka sie na te

Re: Chanuka i izraelski Braun

"W Izraelu od wieków żyją" W Izraelu nikt nie żyje od wieków, a najwyzej od niecałych 80 lat. Poza tym wspaniale ukazane, jak bigoteria prawicy wszędzie taka sama.

Chanuka i izraelski Braun (początek wątku)

krytykapolityczna.pl/swiat/chanuka-w-sejmie-symbole-religijne-wladza-izrael-polska-braun/ -- Religia jest dla ludzi bez rozumu. /Józef Piłsudski/

Re: 16 lutego Tłusty Czwartek Kolego

-zachodniej Europie , na Bałkanach , w Anatolii , gdzie słodka forma nazywa się lokma , a reszta pişi , oraz w częściach Azji i Afryki Północnej . Buñuelo tradycyjnie przygotowuje się na Boże Narodzenie , Wielkanoc i Chanukę . Zwykle mają nadzienie lub polewę. W kuchni meksykańskiej często podaje się je z syropem

Re: 16 lutego Tłusty Czwartek Kolego

Holandii w XV wieku przez portugalskich sefardyjskich imigrantów żydowskich; potrawa ta jest związana z żydowską sufganią tradycyjnie spożywaną w Chanukę . Najwcześniejszy odkryty przepis na oliekoecken („ciasteczka olejowe”, bezpośredni prekursor oliebol) pochodzi z holenderskiej książki z 1667 roku „De

Re: czy ateiści to hipokryci?

iwles napisała: > Piszesz o chanuce, dramatik? :D Nie, chanuka to publiczny akt poparcia dla dyskryminacji religijnej i rasowej, pod pozorem kultu religijnego. Nawet formalnie Chabad Lubawicz to fundacja, a nie zwiazek wyznaniowy.

Re: czy ateiści to hipokryci?

Piszesz o chanuce, dramatik? :D -- http://www.youtube.com/watch?v=-bBVdpeeUBM&feature=related P http://www.suwaczek.pl/cache/dd8f2d9284.png awe http://www.youtube.com/watch?v=5YXVMCHG-Nk ł https://forum.gazeta.pl/forum/w,566,80146954,80146954,Pawel_4_5_.html#p80146954 Moje dziecko http

Re: Jak powinno wygladac spoleczenstwo ludzi?

dziwnym zbiegiem okolicznosci bronila, wiec sie nad nim nie roztkliwiaj. Dopiero co robil huczne jak nigdy obchody Chanuki w sejmie, czyja to jest wina? Knesetu?! To Kneset jest marszalkiem Sejmu??? Poza tym nie mam tolerancji dla mezczyzn o zenujacym guscie. Uwazam, ze zaslugiwal na probe, bo zostal

Re: Jak powinno wygladac spoleczenstwo ludzi?

jak najszybciej zdymisjonowany, bo to juz drugi antypolski wybryk w bardzo krotkim czasie. Pierwszym byla forma ostatnich obchodow Chanuki w Sejmie. Mam nadzieje, ze to jego ostatnia kadencja. Pora do wanny.

1 2 3 4 5 6