hehehhe jasne podobno wzrost jest proporcjonalny do pewnej znanej nam dobrze cześci ciała...i pow. tak jest to prawda ....
Co dla was jest najważniejsze. Jak pociąga was ciało. Jakie znaczenie ma uroda twarzy, a jakie ciała. Zauważyłem, że złe ciąło jakby dyskwalfkowało. Np. taki Hannawald 28 lat twarz ok, ciało złe(anoreksja) i chleba nie piecze. Mnie to interesuje, bo na pornosach są ludzie(faceci) o super
Gość portalu: xxx napisał(a): > Co dla was jest najważniejsze. Jak pociąga was ciało. Jakie znaczenie ma > uroda twarzy, a jakie ciała. Zauważyłem, że złe ciąło jakby dyskwalfkowało. > Np. taki Hannawald 28 lat twarz ok, ciało złe(anoreksja) i chleba nie > piecze. Mnie to
Skoro nie wychodzisz z inicjatywa, to znaczy ze nie che Ci sie tego robic. Kobiety tez potrafia walczyc o facetow i to bardzo mocno, mocniej niz przypuszczasz.
postawny ‘mający proporcjonalną budowę ciała, kształtną figurę; dobrze zbudowany, rosły, zgrabny’ zajrzyj do slownika języka polskiego - tam są dokłądne tabele z wagą i wzrostem
Nikt nie musi mnie ganić, życie mnie zganiło dostałam nauczkę. Ja tylko chcę się dowiedzieć jak spotkać kogoś dla kogo będę COŚ znaczyć, z kim będę mogła pogadać o pogodzie, dupie marynie ale i o życiu. Mam w życiu wszystko (materialnie oczywiście ) kierownicze stanowisko, dobre auto, własne
Może tak być :) USZY - Uszy stanowią bardzo wrażliwy obszar ciała i przeciwnie do wielu utartych opinii, uszy mężczyzny są często bardziej wrażliwe niż uszy kobiety. Jest nawet instrukcja jak potegować
Mądrość, osobowość i inteligencja ))))) Reszta nie ma znaczenia ))))) -- beagle
1-posladki 2-brzuch 3-klatka piersiowa 4-ramiona 5-usta 6-rysy twarzy 7-oczy 8-plecy 9-dlonie 10-nogi 11-lydki, podbrodek i stopy nie maja dla mnie znaczenia:) -- Seks jest jedna z dziewięciu rzeczy potrzebnych do reinkarnacji, pozostałe osiem nie ma znaczenia.
weekenda napisała: > Mężczyzna, to zupełnie inny wymiar. Wygląd ma tu inne znaczenie. Nie zgodziłbym sie z tym. Wygląd i dbanie o niego w przypadku obu płci ma takie samo znaczenie. Dla jednych stanowi wewnętrzna potrzebę dla innych chęć zaimponowania otoczeniu. Tak czy inaczej
... no mówie Tobie - mam niezłą zabawę gdy widze, że gość przede mną pręży tors, napisna bicepsy i wciąga brzuch... kiedy ABSOLUTNIE robić tego nie powinien, bo sprawia wrażenie... cymbała ;) Mężczyzna, to zupełnie inny wymiar. Wygląd ma tu inne znaczenie. -- W górach jest wszystko co kocham !!!
żonach po kilku latach małżeństwa? Czy rzeczywiście wygląd, ogolone ciało, opalone, nienaganna figura, płaskie brzuszki i skóra bez celulitu itp?
Kobiety mają w naturę wpisane niskie poczucie własnej wartości, ciekawe, że mężczyźni nie mają problemów z własną atrakcyjnością, oni zawsze uważają się za macho. Największy brzydal ma się za casanowę i uwodziciela pierwszej klasy. I nie przetłumaczysz takiemu, że "nie" naprawdę znaczy "nie", że
Avide, nie wiem ile masz lat i spieranie się o to nie ma sensu. Dla mnie jawisz się jako mężczyzna po trzydziestce, ale niewiele, może 31? Wiem, że bez znaczenia jest, czy ktoś ma 28, czy 31, ale ja lepiej się czuję, kiedy wyobrażam sobie, że masz 31. Dzieje się tak na podstawie twoich