4 733 wyników w czasie 213 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Koreańskie seriale - 10

czynniki pierwsze :P I szczerze to się z wieloma argumentami zgadzam. Po co te powroty do przeszłości? Niewiele dawały i były mało spójne, chemia między ML i FL momentami słaba- ciągle nie wiem czemu on się w niej zakochał, po co te ciotki w serialu- zachowują się jak złe siostry Kopciuszka :P Przyszywany

Re: Czy lubicie imiona popularne, średnie, najrza

Kiedyś robiłam sobie taką zabawę i sprawdzałam procentowy udział imion z top3, top 5 itd. w całej populacji dzieci danej płci, w danym roku (wartości jednak trochę szacunkowe, bo nie mogłam znaleźć dokładnej liczby urodzonych konkretnych latach). Porównując np. 2010 z 2023 różnice były

Re: Stracone pokolenie: ani ani

do nich wprowadzały. Np.moja mama 70+, moje ciotki, teściowie itd z tego samego pokolenia mieszkają sami lub z partnerami i do głowy im nie przyjdzie, żeby im się dzieci zwalały na stałe. A ile lat miała twoja mama, kiedy się synek znów do niej wprowadził, żeby "nie zostać sama na stare lata"? Bo że

Re: Kupiłam mieszkanie- ludzie to syfiarze

nikt już w nim nie mieszkał. Może sprzedający odziedziczyli po jakieś ciotce, i stwierdzili, ze sprzedają od razu. A może i tam ostatnio mieszkali, ale stwierdzili, że skoro sprzedają, to nie będą szafek szorować, a na panią do sprzątania szkoda im kasy (jako i tobie). Ogólnie się z tobą zgadzam ludzie

Re: &#&*--- M*A*J ---*&#&

Dzień dobry wieczór. Pochłonięta jestem do reszty zakupami, gorący okres nam się zaczął. Codziennie coś kupujemy albo zamawiamy. Trzy dni zajęły mi na kupowanie niezbędników kuchennych od sztućców począwszy po tarkę do durszlaka, łopatek, misek, ścierek itp. itd. Kuchnia w zasadzie będzie pełna

Re: Czy 77 lat życia dla kobiety w obecnych

W mojej rodzinie to pozno. Starsze pokolenie zylo dluzej, ale rodzice, ciotki itd krocej. Wedlug mnie to taki wiek ze juz sie nie powie: zmarla mlodo jak w przypadku 30 czy 40latki, tylko raczej przyjmuje sie ze to juz ten wiek na umieranie. Ja osobiscie bylabym mega zadowlona dozywajac tak

Re: A kto nie żałował smierci kogoś z bliskiej ro

Może nie aż tak, ale z utęsknieniem czekam aż wymrą wszystkie siostry mojej babci i z tamtą rodziną kontakt się urwie definitywnie. W tej chwili jeszcze mój ojciec jest zawiadamiany o śmierci ciotki/wujka itd. przez ich dzieci ( cioteczne rodzeństwo mojego ojca). Ojciec wysyła kondolencje i na tym

Re: Moja tesciowa

Nie mam takiej teściowej ale moja matka taka jest :P I to się nie zmienia a pogarsza. Znajomy też ma taką matkę. Kiedyś zadzwonił mu telefon o 4 nad ranem. W słuchawce ciotka (siostra matki) bez przywitania wydarła się- twoja matka miała zawał! On pyta czy karetka wezwana, kiedy ten zawał itd. A

Re: Było a nie ma, znikające słowa i rzeczy

O tak, w rodzinie mego taty były stryjenki i wujenki, stryjowie i wujowie, bracia stryjeczni itd. A i świekra funkcjonowała. U nas były już tylko ciotki i wujkowie (nawet dzieckiem będąc myślałam, że stryjenka to tylko ta jedna konkretna osoba, bo innych nie znałam). Za to miałam braci i siostry

Re: Idziecie do gina w wieku 22 lat

W moim też, ale moja niezamężna ciotka 39 lat temu jak ktoś obcy przychodził do domu, to chowała się, żeby ten obcy brzucha nie widział u niezależnej panienki i nie było to związane z kwestiami religijności, bo nie jestem z kosciolkowej rodziny, dziadek to w ogóle do PZPR należał i w kościele to

1 2 3 4 5 6