2 122 wyników w czasie 147 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

cisco (początek wątku)

czy moglby ktos udzielic mi informacji na temat cisco?? czy opłaca się robić kurs?? z góry dziękuję za odpowiedź

Re: cisco

> czy moglby ktos udzielic mi informacji na temat cisco?? czy opłaca się robić > kurs?? z góry dziękuję za odpowiedź a jest ci potrzebny? ja na twoim miejscu popytał bym raczej na usenecie Usenet Grupa PL.COMP jeżeli

Cisco (początek wątku)

Ktoś wie ile daje certyfikat Cisco. Mam 25 lat, mrg. inż z informatyki, niedawno skończyłem kurs przygotowawczy do certyfikatu Cisco CCNA i przymierzam się do zdawania certyfikatu. Powiedzcie na jakie pieniądze można liczyć w Wa-wie po takim CCNA. Doświadczenia z poważnymi sieciami raczej nie mam

Re: Cisco

Po tym kursie mimo ze jest ok ma się tylko mgliste pojecie o sieciach - przecież tego mozna sie nauczyć w 6-8 mies.Zresztą kurs jest poświęcony części sprzętowej i instalacyjnej sieci komputerowych a co softwarem? mój brat po kilku latach administrowania siecią osiedlową (ok 1000 kompów) posz

Cisco (początek wątku)

Chyba ta firma chyli się ku upadkowi. Zwalniają na potęgę na całym świecie i to naprawdę wartościowych pracowników - dotychczas wielokrotnie nagradzanych i chwalonych. A bez ludzi firma nie istnieje.

cisco (początek wątku)

hej czy zdawal ktos z was CCNA z cisco na AGH?? moglibyscie powiedziec jak to wyglada itp dziekuje za odpowiedzi PS ja prawdopodobnie zdaje po wakacjach

Cisco

To badanie na zlecenie firmy Cisco "światowego lidera usług informatycznych". Trudno więc oczekiwać, żeby sugerowali trzymanie się z dla od FB i tym podobnych. I robią tylko głupków z tej całej smarkaterii, która woli surfowanie po internecie zamiast solidnej pracy i godziwego wynagrodzenia. To

Re: Młody bez internetu nie pracuje

to badanie to ciekawa promocja f-my cisco

CISCO (początek wątku)

W kilku miastach Polski powstają Laboratoria Zaawansowanych Technologii Cisco System (m.in. w Toruniu, Wrocławiu i Krakowie, są sponsorowane przez Cisco). Czy ktos wie czy takie laboratorium powstanie na jakiejs uczelni w Białymstoku? :) -- Zapraszam na

Re: CISCO

nie, to nie to. nie dawno Cisco organizowalo jakis konkurs i wybranych zostalo kilka szkola wyzszych, w ktorych Cisco za wlasne pieniadze stworzy te laboratoria.... -- Zapraszam na forum czterech województw!

Cisco (początek wątku)

Ktoś wie ile daje certyfikat Cisco. Mam 25 lat, mgr inż. z informatyki, niedawno skończyłem kurs przygotowawczy do certyfikatu Cisco CCNA i przymierzam się do zdawania certyfikatu. Powiedzcie na jakie pieniądze można liczyć w Wa-wie po takim CCNA. Doświadczenia z poważnymi sieciami raczej nie

Re: Cisco

Temat był obgadany swego czasu na FKomputery. Poszukaj w archiwum wg. "cisco". Warto. pzdr.

Kurs Cisco ! (początek wątku)

Witam. Poszukuje osób, które wyrażą chęć wzięcia udziału w kursach Lokalnej Akademii Cisco organizowanych przez CKU w Tarnowskich Górach. Kurs jest darmowy ale aby został uruchomiony potrzebna jest pewna grupa osób (min. 6-7).Posiadanie certyfikatu jest poświadczeniem umiejętności projektowania

Re: Kurs Cisco !

Tez wchodzę !

akademia CISCO (początek wątku)

Witam Czy ktoś uczęszczał na akademie CISCO organizowaną przez Politechnikę Częstochowską?? Czy warto? Jacy prowadzący?? Jak często odbywały się zajęcia i w jakich godzinach? Nowy semestr już od listopada i zastawiam się czy iść. Dziękuję za rzeczowe wypowiedzi:)

CISCO - pytanie (początek wątku)

Czesc Mam pytanko do osob zawodowo robiacych w informatyce. Czy warto isc na katedre CISCO? Czy papierek od nich cos znaczy na rynku pracy? Bo kosztuje to troszeczke kaski wiec chcialem sie upewnic. Pozdrawiam

Re: CISCO - pytanie

Hej, Moim zdanem warto, bo Cisco to lider w swojej klasie. Niestety i urządzenia drogie i szkolenia też. Jest dobra strona - tylko duże i poważne firmy korzystają z Cisco więc mając papier jest szansa na niezłą "zabawę". pzdr.

1 2 3 4 5 6